Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Televize SONY využijí PS5 naplno (dárek PS+ na rok)

Televize SONY využijí PS5 naplno (dárek PS+ na rok)

20.11.2020 napsal(a) Honza H.

Máte v plánu si pořídit novou herní konzoli Playstation 5? Jasně, je to skvělá investice do budoucna. Ale věděli jste, že PS5 přináší monoho nových features, které rozhodně nebudou dobře poznat na každé televizi? Možná je na čase s novou konzolí získat i novou televizi. A možná se vám to i vyplatí, pokud jste měli v plánu pořídit si také členství Playstation +.

Alza.cz slevový kupón

Televizory SONY řady XH90 a ZH8 jsou připravené na Playstation 5. Standardní televizory totiž mají pouze jednu řadu LED diod. U televizorů SONY Full Array jsou diody LED rozmístěny za celou obrazovkou a nezávislé ovládání jednotlivých zózn vám umožňuje snížit jas tmavých částí obrazu, zesvětlit ty jasné a ukázat každý detail modelovaného světa ve kterém se ve hře nacházíte.

SONY technologie Acoustic Multi-Audio využívá výškové reproduktory k poskytování vysoce kvaltiního zvuku přesně tam, kde vidíte zdroj. A podle otáčení kamery je schopná jej dynamicky měnit. Výsledkem je pak intenzivní zážitek při hraní her na novém PS5. Vše bude odpovídat obrazu.

A to jsou jen dvě fičury, které tyto televize nabízejí. O těch dalších si přečtete v popisu konkrétních modelů. My doporučujeme 4K televizi BRAVIA XH90.

A pozor. U vybraných prodejců televizorů SONY získáte jako dárek 12 měsíců PS plus v ceně televize. To je dárek v ceně nějakých 1560 Kč. Tato služba vám v ceně nabídne hry měsíce zdarma, online multiplayer, exkluzivní členské slevy na hry, exkluzivní herní obsah, cloudové úložiště nebo funkci Share play.

Mezi vybranými prodejci těchto televizí najdete například obchod Alza.cz, kde můžete zmíněný televizor s dárkem od SONY zakoupit.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.