Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Testování IQ ve společnosti Mensa

Testování IQ ve společnosti Mensa

Společnost Mensa provádí základní testování IQ pomocí mezinárodně uznávaného standardizovaného testu, který je schválen mezinárodním dozorčím psychologem společnosti.

Pokud přijdete do mensy, dohlíží nad správností testování psycholožka Mensy ČR. Test trvá 40 minut a lze jej opakovat maximálně 3x s minimálně roční přestávkou mezi jednotlivými testy. Nemáte tedy možnost se prakticky nijak připravit. I proto je tu IQtykve.cz, které Vám tento standardizovaný test přináší tak,a byste si mohli test vyzkoušet před tím, než dorazíte přímo do Mensy.

Nejlepšího výsledku při testu dosáhnete při plné koncentraci a za předpokladu dalších příznivých podmínek. Při vyhodnocování IQ testu byste měli být odpočatí a v dobrém psychickém rozpoložení. Žádoucí je také, abyste měli při vyplňování testu klid – odkliďte tedy partnery i děti a udělejte si 25 minut času jen pro sebe.


Iqtykve.cz

Iqtykve.cz slevový kupón

Oficíální iq test, který byl sestaven špičkovými odborníky z oblasti psychologie a měření inteligence. Test obsahuje 30 otázek a doba na zpracování činí 25 minut, přičemž po uplynutí této doby bude iq test dokončen a vyhodnocen i v případě, že jste nestihli vyplnit odpovědi na všechny otázky.

Iqtykve.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.