Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: čtvrtek 10. 8. 2017 - Myprotein.cz

TIP na slevu: čtvrtek 10. 8. 2017 - Myprotein.cz

10.8.2017 napsal(a) Honza H.

Všichni sportovci zpozorněte, máme pro Vás velmi zajímavou nabídku na výživu a doplňky.

S obchodem MyProtein.cz už jste zajisté seznámeni, pokud to se sportem a zdravým tělem myslíte opravdu vážně. V sortimentu naleznete proteiny, kreatin, aminokyseliny, sacharidy, doplňky stravy, směsi a formule, tablety a kapsle, tyčinky, nápoje a jídlo, oblečení a doplňky a také sestavy a speciální nabídky.

Myprotein.cz slevový kupón

A právě tento mezinárodní obchod, který na našem trhu působí teprve několik měsíců nabízí často velmi zajímavé slevové kupóny. Ten dnešní nabízí slevu 40 % na sportovní výživu. Bohužel se nejedná o celý sortiment, ale celkem o 300 nezlevněných položek z e-shopu Myprotein.cz.

Vybrané produkty, na které se vztahuje sleva jsou označeny, jak vidíte na obrázku "SLEVA 40 % NA VÍCE NEŽ 300 PRODUKTŮ". Pokud na takto označené produkty využijete slevový kupón, dostanete slíbenou slevu 40 % a to je opravdu dobrá nabídka. Většinu z nich naleznete v sekci "doplňky". Jsou ale roztroušeny i v dalších kategorií – například velmi často mezi proteiny a také směsi a formule. Pečlivě si prohlédněte nabídku a vyberte si, který výrobek se Vám bud nejvíce pozdávat. U velké části z těchto zlevněných položek si také můžete vybrat příchuť.

Myprotein.cz slevový kupón

Slevu můžete využít také na nabídku oblečení a doplňků – třeba oblíbené sportovní legíny nebo fitness trička, která skvěle sají pot a jsou tak vhodná na běh i do posilovny. Zároveň můžete využívat velké výprodeje, které dosahují až 70 % a přišly registrovaným uživatelům prostřednictvím internetového newlsetteru.

Mezi další slevy patří:

Organická dýňová semínka na MyProtein.cz zakoupíte 3 za cenu 2 a zaručujeme Vám, že si pochutnáte.

3 příchuti oblíbeného IMPACT WHEY proteinu v 1 Kg baleních získáte za pouhých 1 299 Kč. Můžete tak měnit příchuti a nemusíte být závislí pouze na jednom balení, jehož příchuť Vás za chvíli omrzí.

A exkluzivní slevu na MyProtein.cz získají také noví zákazníci a to celých 20 % na svoji první objednávku. Tato sleva se vztahuje na vše, co není zlevněné nebo není ve výprodeji.

Jak vidíte, MyProtein.cz rozhodně touží po tom, aby si získal vaši přízeň. A my Vám můžeme rozhodně říci, že nákup zde se vyplatí. Za těch několik měsíců, které MyProtein.cz existuje v České republice, jsme vždy měli k dispozici slevové kupóny a kódy, alespoň na některé z jejich produktů.

Komentáře

Myprotein.cz slevový kupón

Kvalitní doplňky sportovní výživy od přední evropské značky. Více než 2000 produktů včetně proteinů za nejlepší ceny na trhu a možnost dopravy v ČR zdarma.

Myprotein.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.