Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: čtvrtek 13. 7. 2017 - AXA Assistance

TIP na slevu: čtvrtek 13. 7. 2017 - AXA Assistance

13.7.2017 napsal(a) Honza H.

Když navštívíte náš SlevovyKupon.net, první, co u každého obchodu hledáte je slevový kupón – ten malý kus kódu, který Vám v košíku zajistí výhodu nad ostatními. A je to právě ta výhoda, kterou získáváte proti ostatním zákazníkům, kterou tak milujete. Obecný výprodej, který platí pro každého nám jako takové terno nepřijde. Má to ale výjimky, a to hlavně u služeb, jejichž cenu známe a musíme jí zaplatit bez ohledu na výprodej. A tou může být právě cestovní pojištění.

Axa-assistance.cz nabízí tři kategorie pojištění – reference, komfort a excelent. Ty se mezi sebou liší výší pojištění léčebných výloh, úrazovým pojištěním, pojištěním odpovědnosti za škodu, pojištěním zavazadel a pojištěním cestování letadlem. Jednotlivé detaily ke každé této variantě si samozřejmě můžete okamžitě ověřit na tomto odkazu. Běžně za tuto službu zaplatíte pro jednu osobu na týden 624 Kč Excelent, 336 Komfort a 179 Kč Reference. Taková normální cena cestovního pojištění.

Axa-Assistance.cz slevový kupón

Nebyli bychom to ale my, kdybychom Vám nenabídli hned 50 % slevu z této ceny. A tato 50 % sleva platí pro každého, pro každou variantu a nepotřebujete k ní žádný slevový kupón nebo slevový kód. Prostě klikněte na odkaz na Axa-Assistance.cz v tomto článku, nebo kdekoliv na našem slevovém portálu a sleva je Vaše.

Možností ale samozřejmě není pouze pojištění jedné osoby. Pojistit můžete hravě celou skupinu a přidat můžete také připojištění jako: Dovolená bez starostí, Bezpečný domov, Rizikové sporty, Pracovní cesta – manuální práce a Chronické onemocnění. Připojistit si také můžete storno cesty, které Vám může alespoň částečně nahradit ztráty, pokud nakonec do zahraničí neodjedete.
Storno cesty pokrývá stornovací poplatky cestovní kanceláře při zrušení cesty, letenky, jízdenky a samostatně objednaného ubytování. Současně zahrnuje také náklady na zpáteční cestu v případě předčasného ukončení již započaté cesty a kompenzaci za každý den nevyužité dovolené. Toto pojištění je obzvláště důležité, pokud je Vaše zaměstnání stresující a dovolenou prostě potřebujete pro své psychické zdraví.

Axa-Assistance.cz slevový kupón

A jak na to? Prostě vyplňte, jaký typ pojištění chcete, pro koho ho chcete, jak jsou pojištěnci staří, kam pojedete, kdy pojedete a kdy se vrátíte. Zbytek informací, které musíte poskytnout, jsou osobní údaje jednotlivých pojištěných (stačí jméno a rok narození) a osobní údaje osoby, která bude platit. Pak už jen vyplníte údaje ze své platební karty nebo zaplatíte zrychleným převodem z účtu.

Axa-Assistance.cz slevový kupón

Na konci si také vytiskněte pojistnou smlouvu a asistenční kartičky pro každého pojištěného. Ty jsou důležité pro kontaktování pojišťovny při pojistné údalosti. A to je vše – můžete vyrazit.

Komentáře

Axa-Assistance.cz slevový kupón

AXA Assistance poskytuje svým klientům cestovní pojištění, asistenční pojištění a asistenční služby online.

Axa-Assistance.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.