Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: čtvrtek 17. 8. 2017 - Rozbaleno.cz

TIP na slevu: čtvrtek 17. 8. 2017 - Rozbaleno.cz

17.8.2017 napsal(a) Honza H.

Máme rádi extrémní slevy. Také máme rádi obchod Rozbaleno.cz (tedy alespoň většina z nás). Tento obchod, jak již jistě víte, se živí tím způsobem, že z různých obchodů vykupuje použité, rozbalené, poškozené, vystavené nebo i nové zboží a přeprodává je dál Vám zákazníkům za výhodné ceny. Ne vždycky je ale koupě dobrá.

Než Vám řekneme dnešní slevu, upozorníme Vás, na co si musíte při nákupu na Rozbaleno.cz dát pozor. U každého výrobku je fotka konkrétního kusu a také popis toho, co balení obsahuje. To je něco, na co byste měli dávat veliký pozor. Velmi často se sleva totiž vztahuje na kusy, které jsou nekompletní nebo značně poškozené. Pokud tedy najdete podezřele vysokou slevu, zkontrolujte nejdříve, zda opravdu nechybí nějaká klíčová věc, bez které se neobejdete. Jako příklad uvedu například zahradní nábytek. Na titulní fotografii naleznete kompletní reklamní obrázek produktu – například stůl a 6 židlí. V popisu a na fotografiích pak nakonec zjistíte, že zahradní nábytek obsahuje pouze 3 židle a stůl k tomu navíc poškozené.

Pokud si něco zakoupíte, dobře si vše překontrolujte již při převzetí. Pro jistotu si vyfotografujte i obal ještě zabaleného zboží a poté zdokumentujte veškeré vady – ty které výrobek měl mít i ty které neměl mít – vyvarujete se později nepříjemností.

Pokud budete ale opatrní nebo jste šikovní a víte, že si lecos dokážete sami opravit, pak gratulujeme, našli jste svůj nový oblíbený obchod s výhodnými cenami.

Rozbaleno.cz slevový kupón

Aktuálně běží na Rozbaleno.cz velká akce. Pokud zadáte na vybrané zboží slevový kód, bude zlevněno o dalších 40 %. Na rozdíl od ostatních slev na "vybrané zboží" tato přesně specifikuje sekci, jaké zboží. Dodatečná sleva se týká elektroniky, oblečení a potřeb pro domácnost a zahradu z přesně vymezeného sortimentu, na který se prokliknete skrze reklamní banner na úvodu stránky Rozbaleno.cz.

Zboží tam není stabilní – přichází a odchází a zaměstnanci rozbaleno.cz ho tam umisťují pravidelně. Představte si to jako takovou velkou hromadu zboží, od kterého je tam u každého pouze jeden kus. A i tak to funguje. Pokud Vás při objednávce někdo předběhne, máte jednoduše smůlu.

Přímo na rozbaleno.cz naleznete i další akce, ale žádnou tak zajímavou jako je právě tato.
Rozbaleno.cz pořádá podobné reklamní a slevové akce velmi pravidelně a vždy se o nich dozvíte na našem slevovém portálu.cz. Pokud se Vám prodejní model tohoto obchodu líbí, můžete se u nás na SlevovyKupon.net zaregistrovat a přihlásit se k odběru novinek o Vašich oblíbených obchodech. Pokud potom dorazí nová sleva právě do Rozbaleno.cz budete o nové akci informováni ve Vašem e-mailu.

Komentáře

Rozbaleno.cz slevový kupón

Široký sortiment bílého zboží, elektroniky, výpočetní techniky, dětského zboží, kuchyňského vybavení, oblečení, zahradní techniky, vybavení pro sport a volný čas.

Rozbaleno.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.