Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: čtvrtek 20. 7. 2017 - Kasa.cz

TIP na slevu: čtvrtek 20. 7. 2017 - Kasa.cz

21.7.2017 napsal(a) Honza H.

Existují lidé, kteří by venku mohli spát v mrazu klidně nahatí. Většina lidí, ale potřebuje i na letní dny alespoň základní ochranu a my, kteří jsme zvyklí na teplo civilizace, vyžadujeme rozhodně hodně zahřát – a to prosím nejsem zrovna zimumřivý.

Kasa.cz slevový kupón

Je tomu 2 roky, co jsem navštívil jižní Anglii. Je to krásná země, a přesto že jsme tam jeli až koncem září, bylo překvapivě krásně a teplo – tedy přes den. V noci teploty klesaly pod deset stupňů, a právě tam jsem se poprvé seznámil s faktem, že to co píšou na spacáku, nemusí nutně znamenat, že i Vám bude teplo. Můj spacák nabízel komfortní teplotu do 7 °C a když se obléknete, měl by zvládnout i 0°C. Přesto, že jsem byl navlečený od hlavy až k patě, jsem byl ráno vcelku promrzlý. Od té doby si dávám na spacáky a okolní teplotu pozor. A kde je moje pointa?

Na Kasa.cz můžete nyní využívat slevu, která se bude hodit takovým, jako jsem já. Na to, aby se člověk mohl vydat spát do přírody by měl být vybaven pouze kvalitními prostředky, aby v noci netrpěl jako já. Kasa.cz nabízí slevu na trísezónní spacáky renomovaných značek. Většina z nich je určená do teplot, které sahají hluboko pod bod mrazu, ale nezklamou Vás ani, když se s nimi vydáte někam v létě. Trísezónní spacák se vyznačuje tím, že obsahuje flísovou deku, kterou můžete vložit do spacáku nebo jí vyndat a použít jako pohodlnou podložku. Teď tedy hovoříme konkrétně o modelu Husky Guty, ale zakoupit můžete další spacáky jiných značek, jejichž třísezónní řešení může být trochu odlišné.

S naším slevovým kupónem můžete ušetřit 10 % z nákupu takového spacáku. Není to mnoho, ale pokud zrovna hledáte nějaký spacák na fesťáky, na vodu nebo prostě do kempu, je každá stovka dobrá.

Ke každému spacáku získáte nyní také zdarma karimatku Acra, jednovrstvou, jako dárek. Pokud máte nějakou nafukovačku, vždycky se Vám tahle pěnovka může hodit na něco jiného – třeba na cvičení.
Kempování má každý Čech v krvi. I ten nejzarytější vysedávač u počítače vyrazí ven ( to je můj případ ). Před nákupem spacáku ale dávejte pozor na několik důležitých parametrů – tedy horní, dolní komfort a extrémní teplotu a dále pak na délku po rozložení, šířku (abyste měli dost prostoru na nohy a na převalování a dále také na jeho celkovou hmotnost, která je důležitá především , pokud cestujete pěšky.

Kasa.cz slevový kupón

Na Kasa.cz můžete v sekci třísezónních spacáků vybírat z celkem 52 možností. Předpokládám žedy, že si tu vybere opravdu každý tramp či trampka.

To je od nás pro dnešek vše a přejeme Vám hezký zbytek dne a šťastnou cestu na Vašem výletu do přírody.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.