Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: čtvrtek 27. 7. 2017 - 4home.cz

TIP na slevu: čtvrtek 27. 7. 2017 - 4home.cz

27.7.2017 napsal(a) Honza H.

Ano – přiznám se Vám, že jsem zanedbával domácí potřeby – konkrétně ty do kuchyně. Jak už ale víte, tak jsem schopný připálit i vodu ... a můj poslední pokus o uvaření rýže také nedopadl příliš valně. Přesto Vám dneska přinesu nabídku na slevu, která se týká kuchyňského vybavení, konkrétně hrnců.

4home.cz slevový kupón

Nabídka se konkrétně týká obchodu 4Home.cz. Ten má pro Vás přichystaný široký sortiment bytového textilu, doplňků, dekorací, potřeb pro kuchyň a jídelnu, domácí spotřebiče, potřeb pro úklid, zahradu a hobby, něco málo pro zdraví a krásu a také dárky a hračky.

Pojďme se ale podívat na ty hrnce. I tady máte volnou ruku výběru – nabízejí hrnce s nepřilnavým povrchem, keramické hrnce, litinové hrnce, měděné hrnce, příslušenství k hrncům, sady hrnců, smaltované hrnce, šunkovary a také tlakové hrnce. Sleva, kterou Vám nabídneme se vztahuje na všechny tyto kategorie – takže vybírejte.

Abych se Vám přiznal, nejpraktičtější pro moji osobu jsou hrnce s nepřilnavým povrchem. Když v nich totiž připálím rýži, mám lepší šance na to, dostat to z nich zase dolů. Z těchto hrnců tu nakoupíte jednotlivé kusy i celé sady. Pro uplatnění slevy není ani problémem, pokud jsou tyto hrnce už zlevněné – můžete tedy ušetřit 2x.

Vybral jsem pro testovací kolo Banquet Kastrol s nepřilnavým povrchem a s poklicí, pak Tescoma PRESTO šunkovar s teploměrem a 8 dílnou sadu nerezového nádobí Vito. Na všechny tyto položky se mi podařilo slevový kupón hravě uplatnit. A o jaký kupón se vlastně jedná?

Jde o slevový kupón na 10 % slevy z každé položky, které splňuje kritéria – tedy že je hrncem nebo sadou hrnců. Slevový kupón na 4home.cz má omezenou trvanlivost – expiruje už zítra. Máte tedy něco málo před 24 hodin času na to ho náležitě využít. Pokud to ale nestihnete, tak nezoufejte, protože 4home.cz nabízí slevové kódy pravidelně - možná ne zrovna na hrnce, ale určitě zase na něco jiného.

4home.cz slevový kupón

A vyzkoušet můžete i další slevové kupóny do obchodu 4Home.cz, které máme v nabídce.

Pamatujte také, že na 4Home.cz získáte zdarma poštovné při nákupu nad 1 000 Kč, takže než odešlete objednávku, zvažte, jestli se Vám nevyplatí tam přihodit ještě nějakou drobnost, která Vás přes tuto magickou hranici dostane.

Komentáře

4home.cz slevový kupón

Eshop 4home se specializuje se na prodej všeho, co potřebuje Váš dům i zahrada. Zaměstnávají výhradně profesionály ve svém oboru, kteří vědí, co prodávají.

4home.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.