Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: neděle 16. 7. 2017 - I-Domacipotreby.cz

TIP na slevu: neděle 16. 7. 2017 - I-Domacipotreby.cz

16.7.2017 napsal(a) Honza H.

Kdo nemiluje grilování že? Vyvézt z přáteli gril na zahradu nebo do kempu, vytáhnout vlastnoručně připravené dobroty nebo něco zakoupeného – klobásky, naložené hovězí a dokonce oblíbenou zeleninu. A protože je právě vrchol grilovací sezóny, našli jsme slevový kupón, který je jako stvořený právě pro milovníky grilování.

Sleva se týká výrobků značky Campingaz. Produkty Campingaz vznikají z lásky ke kempování a k životu v přírodě a nabízejí 65 let zkušeností. Jedná se o vysoce kvalitní produkty, které si získaly lásku a důvěru zákazníků i nadšenců do grilování díky bezpečným, spolehlivým a dobře postaveným výrobkům, na které se můžete spolehnout doma i na cestách.

I-Domacipotreby.cz slevový kupón

Jedná se o slevu 10 % z celého sortimentu značky Campingaz. Kde můžete slevu uplatnit? Uplatnit jí můžete v internetovém obchodě i-domacipotreby.cz. V sortimentu obchodu naleznete od značky Campingaz všechno potřebné. Dobrou i špatnou zprávou zároveň ale je, že velká část sortimentu je zlevněná nebo ve výprodeji a není na ně možné tento kupón uplatnit. To platí například pro plynové láhve, vařiče, chladící vložky, chladicí boxy, židle, pumpy a další zboží.

Nejsou ale zlevněné všechny. Ve slevě můžete nakoupit grilovací rošty na různé dobroty, čistící spreje, lávové kameny, keramické brikety a spoustu drobných doplňků pro grily jako jsou bateriové grilovací motorky, ochranné rukavice, a další.

Nejlépe využijete slevový kód, pokud si zakoupíte některý ze skvělých grilů značky Campingaz. Velice oblíbené jsou poslední dobou především plynové grily, kterých má Capingaz na i-domacipotreby.cz v nabídce celou řadu. Nejlevnější model Vás vyjde na 3 199 Kč a naopak ten nejluxusnější 29 999 Kč.

Nutno ale říci, že ne každý produkt značky Campingaz ve Vás vyvolá chuť k jídlu. Přesto tu můžete velmi výhodně zakoupit například chemickou toaletu, dezinfekční prostředky, chladicí tašky, kajaky, nafukovací matrace a pumpy pro jejich nafouknutí, termosky, kompresory a spoustu dalšího zboží.

I-Domacipotreby.cz slevový kupón

Ke grilům často obdržíte také nářadí v kufříku nebo sadu na připojení spotřebičů k lahvím jako dárek. V podmínkách dopravy na i-domacipotreby.cz jsme nenalezli, od jaké hodnoty je doprava zdarma, ale v našem pokusném košíku nad 5 000 Kč za dopravu platit nebudeme.

Už se těšíte až Váš nový gril dorazí? My už jeden máme a jsme s ním nadmíru spokojeni, proto Vám značku Campingaz můžeme jenom doporučit. Teď už Vás ale musím opustit, protože je třeba otočit klobásky na grilu.

KomentářeI-Domacipotreby.cz slevový kupón

V naší nabídce naleznete kvalitní domácí a kuchyňské potřeby, domácí spotřebiče, koupelnové doplňky, ruční i elektrické nářadí.

I-Domacipotreby.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do I-Domacipotreby.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.