Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: pátek 1. 9. 2017 - Marimex.cz

TIP na slevu: pátek 1. 9. 2017 - Marimex.cz

1.9.2017 napsal(a) Honza H.

Dneska mě kromě tradičního zápachu asfaltu (máme za domem asfaltárnu) vzbudila další nepříjemná věc – chladno a déšť. A v tu chvíli mě napadlo, že by mohly začít výprodeje bazénů a dalších věcí, které už v letošní sezóně asi nevyužijete. A měl jsem pravdu – Marimex.cz už zahájil výprodej bazénů a také Vám k tomu nabídne slevový kód.

Marimex.cz slevový kupón

Marimex pořádá výprodeje sezónního zboží pravidelně. Na zimu je třeba přidat do skladu nějaké ty sauny, je potřeba aby se bazény zase vyklidily – obzvláště pokud se jedná o modely, které se už příští sezónu prodávat nebudou.

A vážně, zakoupit bazén na příští rok je docela dobrý nápad. Jsou o chlup levnější a v zabaleném stavu jsou i skladné tak, že je můžete přes zimu prostě uklidit do nějakého kumbálu nebo na půdu. Ve výprodejové sekci je rozhodně z čeho vybírat. Nakoupit můžete různé velikosti bazénů od těch dětských až po ty největší, nafukovací i ty z latěk. Při výběru si dávejte pozor, protože některé bazény jsou prodávány v sadě i s filtrací kdežto jiné, jsou pouze samostatné.

Marimex.cz slevový kupón

A když už mluvíme o filtraci, tak ty jsou zajisté také ve slevě. Zakoupit můžete filtraci kartušovou i pískovou v různých verzích a také příslušenství – třeba filtrační materiál. Nechybí ani bazénové příslušenství jako jsou schůdky, bazénové vysavače, solární plachty, síťky na chytání bordelu, hadice, regulační ventily pro solární ohřevy, hadicové spony, krycí plachty, teploměry, lepidla, pumpy nebo třeba tolik důležité podložky pod bazén.

Marimex.cz slevový kupón

Na co byste neměli při objednávce zapomenout je samozřejmě také bazénová chemie. Bazén spolkne velké množství vody, která není rozhodně zadarmo. Dobrá bazénová chemie zachová Vaši vodu čistou, a především zdravotně nezávadnou. Chemikálií, které dokáží s vaší vodou udělat zázraky požadovaným směrem je celá řada a některé z nich jsou ve výprodeji i v sadě.

No a kdyby Vám bazén nestačil, vždycky můžete zakoupit vířivou vanu nebo nafukovací vířivku opět s nějakým tím příslušenstvím a chemií, která je v teplé vodě ještě o tolik důležitější než v běžném bazénu.

Marimex.cz slevový kupón

Protože je ještě relativně brzo, můžete zakoupit také některé kusy infrasaun za bezkonkurenční cenu. Věřte nám, že po mrazivém výletě pro Vás infrasauna bude skvělým a příjemným relaxem.

A čím Vás potěšíme my? Na cokoliv, co si vyberete na Marimex.cz včetně této výprodejové sekce můžete uplatnit náš slevový kupón, který Vám pomůže získat 5% slevu z celé objednávky. Není to moc, ale když to přičtete k výprodejovým cenám, jedná se rozhodně o pěkný bonus.

Komentáře

CAPTCHA

Marimex.cz slevový kupón

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již více než 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze Libu...

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.