Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: pátek 18. 8. 2017 - Mall.cz

TIP na slevu: pátek 18. 8. 2017 - Mall.cz

18.8.2017 napsal(a) Honza H.

Od pádu minulého režimu jsme si už zvykly na luxus, který se nám předtím nedostával. Dnes už prakticky každý vlastní pračku, sporák, ledničku a také myčku nádobí nebo dokonce sušičku. Když nám tyto spotřebiče doslouží, je to pro nás tak trochu malá katastrofa – v rodině už nikdo pomalu ani neví, jak se myje nádobí ručně, prát bez pračky už snad ani není možné a bez ledničky umřeme hlady. Je třeba tedy zakoupit nový kousek zboží. Jak ale nejvíc ušetřit?

Mall.cz slevový kupón

Tyto spotřebiče mohou ale jednorázově vyčerpat domácí rozpočet. Půjčku si na ně třeba brát nechcete, ale možná Vám nic jiného nezbyde. Navíc nemůžete sáhnout po kvalitě, ale možná raději po kompromisu – a tady přichází na scénu značka BEKO.

Ani vy Vám nebudeme tvrdit, že BEKO je nějaká špičková značka – je to takzvaný "Low end", ale svůj účel plní. BEKO je značka chladniček, mrazáků, mikrovlnek, televizí nebo třeba praček, která vznikla už v roce 1967. Dnes společnost vlastní Turecká společnost sídlící v Istanbulu. Stejná společnost vlastní také oblíbenou značku spotřební elektroniky GRUNDIG.

Elektronika značky BEKO se vyrábí v továrnách v Turecku Číně, Rumunsku, Jihoafrické republice a v Rusku.

Pokud Vám tedy nevadí nižší kvalita a prahnete po nízké ceně je BEKO správnou volbou. Opřít se vždy můžete o dvouletou záruční dobu – 2 roky tedy můžete být v klidu, od spotřebiče ale neočekávejte dlouholetý bezproblémový chod.

Na značce BEKO navíc můžete s naším slevovým kódem dále ušetřit. Internetový obchod Mall.cz si pro Vás přichystal slevový kód, který sníží pořizovací cenu všech spotřebičů značky BEKO, které jsou v nabídce tohoto e-shopu.

Mall.cz slevový kupón

Pokud použijete náš slevový kód, získáte slevu 10 % z ceny zboží na Mall.cz. Můžete tedy nakupovat pračky BEKO, pračky se sušičkou BEKO, sušičky BEKO, mrazničky BEKO, myčky BEKO, sporáky BEKO a mikrovlnné trouby BEKO.

Tento slevový kupón do Mall.cz můžete uplatňovat do 20. srpna a platí opravdu na celý sortiment této značky.

Mall.cz slevový kupón

Věříme, že Vám náš slevový kupón pomůže alespoň trochu ušetřit, pokud jste se dostali do svízelné finanční situace. Vždy je lepší zakoupit spotřebič s dvouletou zárukou než ještě levnější spotřebič z bazaru, kterému záruka již vypršela – nikdy nevíte, s jakou vadou se u použitého zboží můžete setkat.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Mall.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.