Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: pondělí 18. 9. 2017 - Tescoma.cz

TIP na slevu: pondělí 18. 9. 2017 - Tescoma.cz

18.9.2017 napsal(a) Honza H.

Je tady opět oblíbený týden s TESCOMOU, kdy všechny hospodyňky a chlapi v zástěrách nakupují kuchyňské vybavení o sto šest. Proč také nevyužít akční nabídky, kdy si můžete vybavit kuchyň značkovým kuchyňským vybavením se slevou 20 % že?

Tescoma.cz slevový kupón

Sleva 20 % platí na vše včetně novinek a luxusního nádobí řady PRESIDENT. Mimořádná akce trvá celých jedenáct dní od čtvrtka 14. září do neděle 24. září. Nakoupit můžete pánve, kuchyňské nářadí a pomůcky, potřeby pro krájení, vaření, pečení, stolování, nápoje, kuchyňskou linku, vonné difuzéry ale také venkovní aktivity a něco málo pro děti.

Ztratilo se Vám od něčeho víčko, těsnění nebo Vám praskla skleněná nádoby konvice? Nevadí, protože v akčním zboží najdete také náhradní díly. Kategorie obsahuje nejžádanější náhradní díly k výrobkům TESOMA. Můžete tak používat své zboží i dlouho poté, co vyprší záruka.

Máte tedy celých 11 dní na to abyste nakoupili vychytávky české jedničky v oblasti kuchyňských potřeb. Pokud si nebudete jisti výběrem, je Vám k dispozici zákaznická linka Tescomy 7 dní v týdnu.

Tescoma.cz slevový kupón

Nabídka ve značkovém eshopu TESCOMA je kompletně přeceněna, nepotřebujete tedy žádný slevový kód nebo kupón – ceny jsou již uvedeny v ceně nižší, než je obvyklá maloobchodní cena. Slevu ovšem není možné kombinovat s ostatními slevovými akcemi.

Stále platí, že doprava je zdarma nad 999 Kč, takže nakupte pořádně, ať Vám v kuchyni nic nechybí. Vybírat můžete z celého sortimentu i zboží, které Vám doporučí celebrity nebo kuchaři v magazínu Tescoma.

Zároveň můžete během této akce získávat body do TESCOMA věrnostního programu Tescoma Club. Všechny výrobky mají přiřazenou hodnotu bodů. Každým nákupem získáváte body, které se Vám sčítají na kontu, a to platí i pro akční nabídku z TESCOMA týdne. Za pouhou 1 Kč získáte hodnotné dárky, Pokud nakoupíte více než 1 000 Kč, můžete si vybrat z mnoha značkových odměn.

Tescoma.cz slevový kupón

Věříme, že Vám pomůže tato sleva ušetřit. Můžete tak plynule navázat na slevy Tescoma, které jste si mohli užívat v nákupních galeriích tento víkend na Dny Marianne.

Sleva bohužel není možná kombinovat s další slevou - slevovým kupónem v hodnotě 20 %. O platnosti tohoto kupónu Vás budeme informovat v po vypršení této akční nabídky.

Komentáře

Tescoma.cz slevový kupón

Kompletní sortiment kuchyňského nerezového nádobí, nářadí a pomůcek pro vaření a stolování.

Tescoma.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.