Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: pondělí 25. 9. 2017 - Answear.cz

TIP na slevu: pondělí 25. 9. 2017 - Answear.cz

25.9.2017 napsal(a) Honza H.

Dnes pro Vás máme připravenou slevu na pouze jedinou značku. Než se ale pustíme na samotnou slevu, pojďme si povědět něco o této společnosti a jejích výrobcích, které nakoupíte v obchodě Answear.cz.

Answear.cz slevový kupón

Jedná se o značku Tommy Hilfiger. Je to americká nadnárodní korporace, která designuje a vyrábí oblečení a doplňky pro muže, ženy a děti, které spadají do vyšší kvalitativní, a tedy i cenové kategorie. Společnost byla založena v roce 1985 a dnes má více než 1 400 obchodů v 90 zemích světa. Své výrobky ale neprodává pouze sama, ale nabízí je i prostřednictvím dalších maloobchodů jako je právě Answear.cz. Answear.cz si vybírá pouze kvalitní a designově originální produkty, a právě značka Tommy Hilfiger tuto kvalitu dokáže nabídnout.Tommy Hilfiger produkuje a dodává různé kolekce licencovaného oblečení. Tommy Hilfiger – tedy hlavní značka společnosti je zaměřená na americkou módu, která cílí na zákazníky mezi 25 a 40 lety věku. Hilfiger Denim je více casual styl, která cílí na muže a ženy mezi 18 a 30 let. Mimo džínů nabízí také obuv, tašky, doplňky, a dokonce brýle nebo vůně. Tommy Hilfiger Collection je určená pro ženy. Designy z této kolekce mají svoji premiéru na New York Fashion Week a jsou jednou z kolekcí, která určuje světové trendy. Tommy Hilfiger Tailored je naopak pánská značka. Nabízí sortiment od formálních obleků po více casual styl. Celá tato kolekce by se dala popsat jako prémiová.

Answear.cz slevový kupón

Na veškeré výrobky od Tommy Hilfiger získáte nyní v rámci Answear.cz se slevovým kupónem slevu 20 %. A co Vám Answear.cz může nabídnout?

Answear.cz má v sortimentu výrobky z kolekcí Hilfiger Denim, Tommy Hilfiger a Tommy Hilfiger Tailored.

Dámy si vyberou stylové kožené kabelky, kozačky k tomu také džíny, trička, a to všechno se slevou díky slevovému kupónu. Podobně pánové najdou vesty, džíny a obuv nebo oblíbená polotrička, kterými se Tommy Hilfiger mezi pány proslavil.

Answear.cz slevový kupón

Slevu získáte, pokud kód zadáte v košíku. Kód se Vám automaticky zkopíruje do schránky po stisknutí žlutého tlačítka. Pokud se Vám ze schránky ztratí, stačí se vrátit na předchozí záložku a zkopírovat si ho znova.

Věříme, že Vás nákup téhle skvělé značky na Answear.cz bude bavit. Sledujte další akce, a především slevové kódy, které si pro Vás Answear.cz chystá – vždy je najdete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Answear.cz slevový kupón

Značkové dámské a pánské oblečení. Na Answear.cz naleznete oděvy, oděvními doplňky, obuvi a uvidíte dámské a pánské kolekce více než 200 značek.

Answear.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.