Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: pondělí 28. 8. 2017 - Kasa.cz

TIP na slevu: pondělí 28. 8. 2017 - Kasa.cz

28.8.2017 napsal(a) Honza H.

Pračka, lednička, mrazák, sporák, sušička, myčka nádobí, trouba..... to je jen malý výčet vymožeností, které nám přineslo 20. století a bez kterých si dnes už nedokážeme představit život. Na rozdíl od našich babiček si ale rozhodně nevystačíme s nákupem jednoho spotřebiče v našem životě. Šance je, že za svůj život vystřídáme několik lednic, sporáků i praček. Proč tomu tak je můžeme pouze spekulovat a tyto spekulace nevedou k ničemu jinému než k vzteku.

Pokud si ovšem uvědomíme, že si můžeme z jednoho platu teoreticky koupit takových spotřebičů hned několik, zatímco babička musela na ledničku šetřit třeba i několik let, pak nás tahle poruchovost přestane alespoň trochu štvát.

Pokud zrovna hledáte nějaký velký spotřebič, tak Vás potěší současná akce, která platí pouze DNES v obchodě Kasa.cz. Na velké bílé spotřebiče (nebojte, můžete koupit i šedé – jen se jim tak říká) dnes platí sleva 10 %, pokud využijete náš slevový kód.

Automatická parní pračka v energetické třídě A+++ ve SLIM provedení s kapacitou prádla na 6,5 kg s 10 letou zárukou na motor a možností přidání prádla během praní Vás vyjde běžně na 11 990 Kč. S naším kupónem jí můžete zakoupit za krásných 10 791 Kč.

Kasa.cz slevový kupón

Kombinace chladničky s mrazničkou značky BEKO ve dvoudvéřovém provedení v energetické třídě A++ s objemem 385/155 S s antibakteriální úpravou Vás vyjde běžně na 29 990. S naším slevovým kupónem ušetříte téměř 3 tisíce korun a dostanete jí za 26 991 Kč.

Kasa.cz slevový kupón

Vestavná trouba Whirlpool ABSOLUTE v energetické třídě A+ s inteligentní technologií 6. smyslu a čištění pomocí páry Vás vyjde běžně na 10 990 Kč. Jedná se opravu o vestavný spotřebič, takže sleva se neomezuje pouze na volně stojící spotřebiče. S naší slevou za troubu zaplatíte krásných 9 891 Kč.

Kasa.cz slevový kupón

Movitější milovníci kávy zajisté ocení vestavný kávovar Siemens s funkcí OneTouch pro dokonalý požitek z kávy. Tento přístroj Vám připraví tak geinální kávu, že pokud u Vás dostane kávu návštěva, už se jí nikdy nezbavíte. Nový vestavný kávovar Vás přijde na 37 495 Kč. Vy si jej můžete u nás se slevovým kódem zakoupit za krásných 33 745.

A sleva na Kasa.cz není omezená ani na zboží, které není ve slevě. Myčka nádobí Bosh Silence Plus už je v nabídce zlevněná – zakoupit jí můžete za 11 990 Kč. S naším slevovým kódem můžete tuto myčku získat ještě levněji za krásných 10 791 Kč.

Kasa.cz slevový kupón

Nezapomeňte, že slevový kód, který Vám tuto slevu poskytne je platný POUZE DNES 28. 8. 2017. Pokud to nestihnete, můžete vždy využít další slevové kódy do Kasa.cz, které pro Vás pravidelně kontrolujeme na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Kasa.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.