Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: pondělí 4. 9. 2017 - Sevt.cz

TIP na slevu: pondělí 4. 9. 2017 - Sevt.cz

4.9.2017 napsal(a) Adam Polák

Je to tady – první školní den. Kamenná papírnictví jsou pod plným náporem ustaraných rodičů a ukřičených dětí, které musí dostat přesně to, co se jim líbí – tedy samozřejmě to nejdražší z nabídky chytře umístěné přímo ve výši dětských očí. Ale co na to jít jinak – vybírat se svou ratolestí věci na internetu. Zobrazíte a ukážete jim přesně jen to, co si můžete dovolit a vyvarujete se tak zbytečným scénám v obchodech. (a také frontám).

Sevt.cz slevový kupón

V naší nabídce je hned několik obchodů, které můžete pro nákup školních potřeb využívat. Tím nejoblíbenějším a také zároveň tím, který má největší nabídku je rozhodně SEVT.cz. V SEVT.cz naleznete prakticky cokoliv, co by mohlo Vaše dítko potřebovat – od vybavení pro prvňáky, přes hromady sešitů, pravítek, aktovek atd až po věci, které použijí hlavně vysokoškoláci. S objednávkou ale nespěchejte – na SEVT.cz naleznete také učebnice a pracovní sešity, které je často nutné také pro děti zakoupit – dejte si proto prostor časový a udělejte objednávku až s odstupem jednoho nebo dvou týdnů od začátku školy. SEVT.cz Vás ale také upozorňuje: "Vážení zákazníci, vzhledem k obrovské poptávce upozorňujeme, že momentální doba dodání právě přijatých e-shopových objednávek je 7 dnů. Tým SEVT.cz dělá vše, co je v jeho silách. Děkujeme za pochopení, Váš SEVT"

Přesto že se dodací lhůty na SEVT.cz trochu prodloužily, můžete stále používat slevový kupón, který Vám celý sortiment obchodu SEVT.cz zlevní o 200 Kč při nákupu nad 1 499 Kč.

Sevt.cz slevový kupón

Další papírenské zboží naleznete samozřejmě na Mall.cz a Alza.cz. Tam najdete věci za nízké ceny, nicméně ani jeden z těchto gigantů si pro děti žádné významnější akce na školní potřeby nepřichystal.

Něco málo zboží do školy seženete také na Prodeti.cz. Tam si vyberete batůžky do školky, knihy, peněženky a klíčenky, psací potřeby, školní desky a boxy, školní penály, školní sety, školní tašky a batohy, tabule a také potřeby pro výtvarnou výchovu. Prodeti.cz aktuálně nenabízí žádný slevový kód na tyto potřeby, nicméně poštovné je zdarma už od 1 000 Kč.

Nabídky těchto obchodů určitě nejlépe využijete, když budete dělat velké objednávky – školní aktovky, celé sady sešitů, velké množství školních potřeb atd. Pokud potřebujete pravítko a ořezávátko pro svého teenagera, tak samozřejmě nemá cenu tyto věci nakupovat na internetu.

Komentáře

Sevt.cz slevový kupón

Eshop Sevt.cz nabízí tiskopisy, formuláře, učebnice, odbornou literaturu, věstníky a zpravodaje, kancelářské a školní potřeby za nižší ceny.

Sevt.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.