Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: pondělí 7. 8. 2017 - Sevt.cz

TIP na slevu: pondělí 7. 8. 2017 - Sevt.cz

7.8.2017 napsal(a) Honza H.

Možná si Vaše děti teď hrají na zahradě a řádí v bazénu. Dejme tomu ale 3 týdny a ty starší půjdou zase s nafouklým obličejem směrem k budově školy. Ty nejmladší budou mít nejspíš stejnou radost jako při hře v bazénu, ale ta je možná brzo přejde. Ať už jsou Vaše děti v kterékoliv fázi natěšenosti na školu, je nutné je na ní připravit a vybavit.

SEVT.cz je internetové papírnictví a obchod se školními potřebami a učebnicemi. Jeho název se i nám, dětem socialismu může zdát povědomý – vždyť jsme jej vídali na starých sešitech a učebnicích také. Dnes už je to ovšem soukromá firma, která nabízí ten nejlepší sortiment školních a kancelářských potřeb.

Našli jsme pro Vás super slevu, kterou můžete uplatnit v SEVT.cz. Jedná se o slevový kód, který hodnotu Vaší objednávky nad 1 499 Kč sníží o 200 Kč.

Říkáte si, že takovou částku v papírnictví nikdy neutratíte? Tak to jste asi ještě nevybavovali prvňáčka. Školní taška totiž může být pořádně drahá – tedy alespoň ta, která je zdravotně schválená pro malá dětská zádíčka.

Sevt.cz slevový kupón

Možná se tomu budete divit, ale než jsem přišel hledat slevy na Slevovykupon.net, pracoval jsem v papírnictví téměř rok. A mohu Vám říci, že se nenašel jediný rodič, který by přišel a řekl by, že chce nějakou nejlevnější tašku. Všichni chtějí pro své nejmenší to nejlepší – obzvláště pokud jde o první výpravu do školy.

Sevt.cz slevový kupón

Školní aktovky pro prvňáky začínají dnes na hodnotě 599 Kč. To je ale aktovka Cool Mini Amplifer, která je zlevněná z původních 1 290 Kč. Na SEVT.cz totiž také nenabízejí šmejd. Prakticky se rozhodujete především ve velikosti, hmotnosti, vzhledu a obsahu batohu. Velikost a hmotnost byste měli zhodnotit podle proporcí Vašeho dítěte. Pokud máte holčičku, která vypadá jako párátko, měli byste brát vždy tu nejlehčí. Pokud máte kluka, který už teď může rozdávat rány, pak mu těch pár deka navíc rozhodně neublíží.

Vzhled je u aktovky důležitější, než si myslíte. Klíčové je vždy, aby si dítě vzhled vybralo samo. Bude se pak se svojí taškou cítit sebevědomě a díky svému zájmu bude mít usnadněné nalezení nových přátel, kteří často mohou být na celý život.

Sevt.cz slevový kupón

Roli hraje také obsah aktovky. Výrobci často myslí i na obsah, který je přizpůsobený prostoru aktovky. Dodávají proto v tašce také dvojí desky (na knížky a sešity) dále také penály a často sáček na přezůvky. To vše v designu tašky.

Pokud mohu, řeknu Vám alespoň jednu statistiku. Za můj rok v papírnictví jsem si všiml, že nejoblíbenější značkou aktovek pro nejmenší je Belmil. Jedná se o tašky trochu dražší, ale jak jsem již řekl, rodiče se nezdráhají v tomto ohledu utratit velké peníze. Lidé se o tuto značku často zajímají a dětem často dávají vybrat právě z jejího sortimentu. A víte kolik tyto taky stojí? 1 499 Kč, tedy přímo tolik, jako je minimální požadavek pro naší slevu do SEVT.cz. Vy jí tak můžete získat za 1 299 Kč. Taška obsahuje penál a některé modely mohou být i vybavenější.

Komentáře

Sevt.cz slevový kupón

Eshop Sevt.cz nabízí tiskopisy, formuláře, učebnice, odbornou literaturu, věstníky a zpravodaje, kancelářské a školní potřeby za nižší ceny.

Sevt.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.