Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: středa 9. 8. 2017 - Kasa.cz

TIP na slevu: středa 9. 8. 2017 - Kasa.cz

10.8.2017 napsal(a) Honza H.

Víme, že rodičům už vstávají vlasy hrůzou z výdajů, které je čekají začátkem září. Moc dobře si pamatuji, že každý učitel nebo profesor na střední škole vyžaduje vlastní sešit, který je přesně specifický, ke každému obal, různé tužky různých tvrdostí a pera, která nejdou vygumovat a podobně.

Kasa.cz slevový kupón

Už jsme Vám ukázali, jak ušetřit na aktovkách pro prvňáčky v minulém díle magazínu, dnes se zaměříme na to, jak ušetřit na dalších věcech. Malou slevu si pro Vás totiž na školní potřeby přichystala Kasa.cz.

Nebyl by to ale velký obchod, kdyby tak trochu neškudlil. Sleva totiž platí pouze na jednu kategorii a to "ostatní školní potřeby". Co tu najdete? Desky na sešity, zástěrky, kapsáře na lavici a a třeba také pláštěnky na batoh.

Jaká je sleva? Sleva je 10 % na vše v této kategorii. Nebudeme Vám tedy říkat, abyste okamžitě utíkali nakupovat do Kasa.cz tyto potřeby. Pokud ale už na Kasa.cz budete nakupovat cokoliv jiného, pak za to rozhodně stojí, abyste se do sekce podívali.

Kasa.cz slevový kupón

Ideální bude, když své děti zavoláte a necháte je vybrat si design sami. Teenagera by asi nepotěšilo, kdybyste mu zakoupili desky na sešity s Minnie. V nabídce jsou takové kousky jako třeba motivy se Star Wars, oblíbená hra s ptáky Angry Birds, superhrdinové – Superman pro kluky a Supergirl pro holky, princezna Aurora, Elsa, Mimoni a také spousta motivů, které neurazí ani teenagery a přitom vypadají docela cool, jako třeba černé desky A4 Crazy na obrázku.

Kasa.cz slevový kupón

To je z dnešní nabídky slev všechno. Pokud jste ale rodiči, ujišťujeme Vás, že budeme celý srpen hledat další skvělé slevy, které učiní Váš život zase o chlup jednodušší a ušetří Vám peníze, které pak budete moci investovat do sešitů nebo třeba nějaké drobné elektroniky pro Vaše ratolesti.

Kasa.cz slevový kupón

Než se tedy vrhnete do kamenného papírnictví, zkontrolujte nabídku našich slevových kupónů pro obchody, které nabízejí papírnický sortiment.

Hodit se Vám také mohou slevy do obchodů, které prodávají batohy a aktovky – často jsou to obchody s oblečením nebo outdoorovým vybavením.

Kasa.cz slevový kupón

Mnohé školní úkoly dnes také vyžadují přístup k síti a tedy i zařízení na kterém tyto informace získávat. Pokud se nenecháte dítětem přemluvit k zakoupení notebooku, můžete situaci snadno vyřešit také nakoupením levného tabletu s klávesnicí. I takové slevy pro Vás budeme hledat, protože víme, jak děti milují elektroniku. Pravdou ovšem je, že to není jen rozmar, ale také nutnost pro to, aby byly děti schopné uspět v moderním světě – čím dříve se podobná zařízení naučí využívat, tím lépe se pak budou schopné naučit používat technologie, které se teprve vyskytnou v budoucnosti.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Kasa.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.