Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Tip na slevu: úterý 19. 9. 2017 - Kasa.cz

Tip na slevu: úterý 19. 9. 2017 - Kasa.cz

19.9.2017 napsal(a) Honza H.

Dny Marianne jsou pryč. Kasa.cz se ale rozhodla, že si vytvoří svůj vlastní svátek slev a rozpoutala na vybraný sortiment slevovou akci, která se dnům Marianne rozhodně výší slev vyrovná. Pojďme se tedy podívat, na čem to vlastně můžete ušetřit.

Dny Kasa, jak je originálně Kasa.cz pojmenovala nabízejí několik kategorií, které rozhodně využije každý z Vás.

Kasa.cz slevový kupón

Vybrané malé domácí spotřebiče je první téma slev. Těšit se můžete na kuchyňské roboty, rychlovarné konvice nebo přítlačné grily. Pokud jste si tedy chtěli udělat pořádný burger a neměli jste dosud na čem, zde je Vaše odpověď. Kasa.cz na tyto výrobky nabízí se slevovým kódem slevu 30 %.

Péče o tělo nebyla nikdy jednodušší. Se slevovým kódem ušetříte 20 % při nákupu zubních kartáčků značky Philips Sonicare a také dalších výrobků značky Philips – jako je třeba holicí strojek, zastřihovač chloupků nebo dokonce přístroj, který zpomalí růst chloupků jako kouzlem.

Další nabídka Kasa.cz se dotkne milovníků kávy. Oblíbené kávovary Saeco, které patří mezi ty levnější najdete v nabídce se slevou 20 %. Se stejným kódem také nakoupíte další drobné spotřebiče značky Philips – pokud tedy toužíte po nové žehličce této značky.

Úklid musí být. Někdy je ale k vzteku, jak je všechno složité. Naštěstí jsou tu oblíbené úklidové prostředky značky Leifheit. S mopem bude vytírání jedna radost a čistič na okna Vás zbaví nečistot i vlhkosti jedním setřením. A to všechno nyní se slevou 20 % se slevovým kupónem.

A ještě nekončíme. Na Dny Marianne jste si mohli užívat slevu 20 % na výrobky značky Tescoma v různých obchodech včetně přímo Tescoma.cz. Nyní můžete nakoupit, co jste nestihli, protože se slevovým kupónem do Kasa.cz můžete získat stejnou slevu i nyní.

Pokud Vám chybí nějaká nezbytnost jako pračka, sporák, trouba, lednice, digestoř, myčka a podobně, pak se můžete těšit také na menší slevičku – vybrané velké domácí spotřebiče nyní získáte se slevou 10 % s použitím slevového kupónu.

Ani mobilní telefony nejsou opomenuty. Na elektroniku – tedy tu drobnou, kterou všichni tolik milujeme se obvykle příliš slev nedočkáme. O to je krásnější, že je to alespoň někdy možné. Kasa.cz nabízí 10 % na vybrané mobilní telefony se slevovým kódem.

Podobně jako Leifheit, také Vileda je ve slevě. Jedná se o identický sortiment – mopy, čističe oken atd. Tentokráte pouze 10 % sleva, ale čeká na Vás také hodnotný dárek. Dárek si bez slevového kódu pak můžete dopřát také na úklidové prostředky značky Spontex.

Všechny slevové kódy jsou platné od 18. září do 22. září. Pokud nebudete okamžitě přesměrováni na nabídku vybraného zboží, na které můžete uplatňovat slevy, počkejte na titulní straně obchodu Kasa.cz a vyberte tento baner. Po jeho kliknutí se Vám zobrazí nabídka pro jednotlivé slevové kupóny.

Kasa.cz slevový kupón

Věříme, že se Vám bude na Kasa.cz nakupovat se slevami příjemně.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.