Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: úterý 26. 9. 2017 - Marimex.cz

TIP na slevu: úterý 26. 9. 2017 - Marimex.cz

26.9.2017 napsal(a) Honza H.

Sauna je slovo, které pochází z finštiny a označuje malou místnost, která se po vytopení používá pro ohřívání. Vnitřek sauny je dobře izolovaný dřevem, aby dobře izoloval teplo a působil dobře na psychiku. V sauně obvykle najdeme saunová kamna, která vyhřejí místnost na teplotu od 60 do 120 °C, je ovšem možné nalézt sauny až do 140 °C. Ve finské sauně obvykle můžeme polévat kameny vodou pro zvlhčení vzduchu.

Tolik k sauně. K čemu je nám ale saunování vlastně dobré? V prvé řadě je ohřátí těla nad normální teplotu příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidní se stresovaný mozek díky endorfinům uvolněným do těla. Pro lepší pocit ze saunování se můžete šlehat březovými metlami s listím – to přivede do těla více tepla a kůže získá éterické látky z rozdrcených březových listů. Běžně se ale používají spíše kartáče, žínky a cílená automasáž. Klinické studie ukazují, že sauna může snížit hladinu cukrů u diabetiků, posílit srdce a tím bránit jeho selhání u kardiaků, zlepšuje prokrvení organismu a může tak hojit obtížně hojitelné rány a v neposlední řadě příznivě působí na psychiku člověka.

Marimex.cz slevový kupón

Přesvědčeni? Pak pro Vás máme dobrou zprávu, protože můžete sauny nakoupit k sobě domů a užívat si tak jejích benefitů kdykoliv budete chtít. Největší sortiment saun seženete v obchodě Marimex.cz. Aktuálně nabízí Marimex.cz pouze sortiment infrasaun.

Infrasauna nebo také infrakabina je opět dřevěná kabina, která je podobná sauně. Díky infrapanelům prohřívá lidský organismus. Dlouhovlnné infračervené záření proniká rovnou do tělových tkání a dostanete se do hloubky více než 4 cm. Vše proběhne zcela přirozeně – svaly se uvolní a zklidní a tělo není zatěžováno. Infrasauna má svou energii nastavenou tak, aby se co nejvíce vyrovnala energii vyzařované lidským tělem. V infračervené kabině probíhá saunování na principu emise infračerveného záření pomocí speciálních keramických zářičů. Intenzivní pocení se uskutečňuje při teplotě kolem 50 °C. Lidský organismus není nijak zatěžován. Během pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě kolem 55 °C, což je mnohem příjemnější než teplota nad 100°C, která je v běžné finské sauně. Většina tepla je absorbována tělem – to dělá z infrasauny mnohem efektivnější a pohodlnější nástroj.

Marimex.cz nabízí suny pro jednu osobu, pro 2 osoby, pro 3 osoby a pro 4 a více osob. Nakoupit můžete také doplňky. Sauny jsou stylové, obložené dřevem a některé z nich dokonce vybavené kolečky pro lepší přemisťování. Infrasauna je také mnohem efektivnější co se týče spotřeby energie – protože generuje menší množství odpadního tepla než finská sauna. Srovnání nákladů na provoz můžete vidět zde.

Marimex.cz slevový kupón

Pokud si nyní vyberete infrasaunu na Marimex.cz, můžete počítat s tím, že ušetříte 1 000 Kč díky našemu slevovému kupónu. Infrasauna je také vhodný dárek pro zdraví. Počítejte ovšem s tím, že zabírá určitý prostor a některé modely je nutné stabilně někam umístit pro jejich velké rozměry.

Hezké vyhřívání.

Komentáře

Marimex.cz slevový kupón

Více než 20 let se Marimex specializuje na prodej bazénů a relaxačních technologií. V jejich nabídce naleznete nadzemní, nafukovací, dětské i vířivé bazény Tampa, dále infrasauny, trampolíny, grily, pískové filtrace, solární ohřevy bazénů a široký výběr bazénové chemie a příslušenství k bazénům.

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.