Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > TIP na slevu: úterý 29. 8. 2017 - Emp-Shop.cz

TIP na slevu: úterý 29. 8. 2017 - Emp-Shop.cz

29.8.2017 napsal(a) Honza H.

Propadli jste nebo vy blízcí tomu napětí? Každý týden se sejdete u televize nebo počítače a hádáte kdo tentokrát zemře? V neděli byl odvysílán poslední díl sedmé sezóny nejpopulárnějšího seriálu televize HBO – Hra o Trůny (Game of Thrones) a proto je nejlepší čas nakoupit pro sebe nebo pro své blízké produkty, které jsou s touto značkou spojené.

Emp-Shop.cz slevový kupón

Kam zamířit, když chcete tento merchendising nakoupit a ulehčit tak někomu čekání na poslední sezónu, která vyjde nejdříve příští léto? Samozřejmě do obchodu EMP-shop.cz. A na jaké zboží se můžete těšit?

Emp-Shop.cz slevový kupón

Pokud si seřadíme výrobky tematicky věnované právě Game of Thrones, pak nabídka začíná přívěskem na klíče. Ano – pokud někomu koupíte přívěsek na klíče, nejspíš ho neurazíte, ale skalní fanoušek bude čekat přece jen něco lepšího. Nabídka pokračuje plackami, které každý miluje na svém batohu. K dispozici jsou takové s erby důležitých rodů nebo sada odznaků s populárními hláškami. Ušetřit také můžete, pokud nakoupíte domů novou sadu sklenic s motivem Braavosu nebo King’s Landing.

Emp-Shop.cz slevový kupón

Samozřejmostí jsou plakáty. Který fanda by si rád nevyzdobil svojí ložnici krásnou Daenerys nebo sympatickým Jonem Snowem. K dispozici je ale celá řada motivů s draky, dalšími postavami, mapami Westerosu nebo třeba Night Kingem. Základní cen a plakátu je 165 Kč a jedná se o rozměr 61 x 91,5, což je dnes standardní velikost.

Emp-Shop.cz slevový kupón

Do nadcházející školní sezóny se rozhodně bude hodit poznámkový blok. Protože není nic lepšího jak zaujmout spolužáky, než notebook s mapou Westerosu. Na snídani se zase budou hodit hrnky na kafe, u nichž ovšem nedoporučujeme používat myčku nádobí, pokud si chcete motiv zachovat.

Emp-Shop.cz slevový kupón

A tím se dostáváme k evergreenům. Bubblehead s Jonem, Tyrionem, Cercei, Sansou, Aryou a dalšími je prostě povinným vybavením na pracovním nebo hracím stole každého milovníka téhle šou. Trička jsou zase povinnou součástí každého šatníku. Trička můžete nakoupit v pánském i dámském provedení a téměř výhradně v černé barvě s kvalitním logem.

Emp-Shop.cz slevový kupón

A nyní Vám ještě v rychlosti vyjmenujeme, jaké další produkty s tématikou Game of Thrones si tu můžete zakoupit – formičky na pečení, mugy na pivo, zástěru na vaření, sadu panáků, peněženku, deštník, akční figurky, puzzle, prsten, vlajky, mikiny, náhrdelníky, monopoly, hrací karty a také epické sochy Železného trůnu nebo třeba dračího vejce. Nechybí ani šperky s motivy velkých rodů – Lannister, Stark a Targaryen.

Jak Vás můžeme potěšit? Při nákupu všeho, co jsme zmínili můžete také využít slevový kód, který pro Vás máme do EMP shopu připravený. Získáte s ním slevu 166 Kč při nákupu nad 850 Kč. Není to mnoho, ale rozhodně to při nákupu Merchendisingu potěší.

Valar Morghulis.

Komentáře

Emp-Shop.cz slevový kupón

S EMP máte šanci být jiný a vystoupit z davu! 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Muži, ženy a dokonce i děti zde najdou vše, co se týče hudby, filmu, seriálů a oblečení.

Emp-Shop.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.