Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Tipy na dárky: BABIČKA

Tipy na dárky: BABIČKA

4.12.2018 napsal(a) Honza H.

Dnes budeme pokračovat v našem vánočním seriálu, ve kterém Vám pomáháme vybrat výhodné dárky pro přátele, známé i rodinu. Dnes si vezmeme na paškál babičku. Babička nepotřebuje žádné drahé hračky, nepotřebuje žádnou cennost, která by si držela hodnotu. Babička chce jenom něco, co jí přinese okamžitou radost. Může to být i drobnost nebo zajímavý zážitek. Při výběru dárků na to myslete.

POUKAZ NA WELLNESS NEBO LÁZNĚ

Babička už v životě zajisté zažila spoustu akce, a tak nejlepší bude, když si trochu odpočine. Pokud Vaše babička ráda cestuje nebo se nechá ráda rozmazlovat v lázních, pak byste měli zajisté navštívit stránky slevového portálu Travelking.cz. Nejen že si vyberete ze spousty delších i kratších wellness a lázeňských pobytů v různých lokalitách, ale také ušetříte na každém poukazu 300 Kč s naším slevovým kódem.MOBIL S OBŘÍMI TLAČÍTKY

Ani starším lidem neunikla revoluce z počátku tisíciletí, kdy prakticky každý jedinec postupně začal vlastnit telefon a nyní se bez něj neobejde. Obzvláště u seniorů je schopnost jeho ovládání důležitá z bezpečnostních důvodů. Protože ale není jednoduché naučit se ovládat dnešní dotyková zařízení, vznikly mobilní telefony, které jsou přizpůsobené schopnostem starších lidí. Dobře čitelný displej, velká tlačítka, funkce vytáčení pomocí rychlé volby, snadné volání tísňových linek, dlouhá výdrž baterie, SOS lokátor, rádio, svítilna, hlasitý reproduktor, a především celková jednoduchost jsou hlavními taháky těchto modelů od značek jako je EVOLVEO nebo prezidentem proslavený Aligator. Velký výběr nabídne i Alza.cz a to za ceny od neuvěřitelných 483 Kč za model CPA Halo.

ČOKOLÁDA

Ne – nemyslíme tabulku Milky. Máme na mysli něco trochu pompéznějšího. Něco, co chuťové pohárky Vaší babičky dodnes ještě neokusily. Na adventní kalendář je už sice pozdě, ale jsou tu další skvělé pochutiny od Chocolissimo.cz, které budou rozhodně skvělým dárkem. Mimo čokoládových figurek s vánočními motivy tu na Vás čekají další zajímavé a roztomilé designy z té nejlepší čokolády, dále čokoládové pralinky, celé dárkové sady a to nejlepší – Vánoční čokolády s fotografií. Můžete tak vyvolat milé vzpomínky a úsměv na tváři Vaší babičky díky elegantní krabičce plné ručně vyráběných čokolád s Vaší fotografií na víčku. Dva dny máte na to využít na Chocolissimo.cz dopravu zdarma pro objednávky nad 650 Kč.

ZDRAVOTNICKÝ PŘÍSTROJ

Ať chceme nebo nechceme, nebudeme tu věčně. Můžeme se ale zatraceně snažit naše bytí na této planetě prodloužit. Péče o zdraví je klíčem k dlouhému životu. A vy to své babičce můžete usnadnit. Nový tlakoměr? Nová digitální osobní váha? Krokoměr? Masážní přístroje? Inhalátory? Toto a mnohé další Vám nabídne Conrad.cz. A jak ušetřit? Stačí si vybrat nezlevněný kousek ze sortimentu a dnes nebo zítra použít slevový kód. Ušetříte tak hned 20 %. S tím už se dá pracovat no ne?

PARFÉM

Babičky obvykle už své zvyky nemění. U mladé slečny je možná se trefit do jejího vkusu. Pokud ale víte, že babička používá jednu či dvě své oblíbené voňavky, rozhodně neuděláte chybu, když jí dodáte čerstvý flakonek možná v dárkovém balíčku s dalšími produkty, které bude moci vyzkoušet. Pokud víte, jakou vůni miluje, pak by výběr měl být hračkou. Vy navíc můžete ušetřit například na Douglas.cz, kde dostanete s kupónem slevu 300 Kč při nákupu nad 1 500 Kč.

KomentářeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.