Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Tipy na dárky: MAMINKA

Tipy na dárky: MAMINKA

20.11.2018 napsal(a) Honza H.

Včera jsme s Vámi řešili dárky pro hlavu rodiny. Dnes použijeme všechny dostupné stereotypy, abychom Vám poradili, jaké dárky byste tyto Vánoce měli zvážit, pokud hledáte dárky pro maminku či manželku a partnerku. Nezapomeňte, že Vánoce mají být hlavně svátky klidu, takže si nenechávejte nákupy na poslední chvíli a připravte se včas.

KOSMETIKA

Ženy chtějí být za každých okolností krásné. Ale krása není zdarma a přípravky péče o tělo vyjdou často více než údržba tatínkova milovaného auta. Je proto od věci využít aktuální nabídky Alza.cz, k Černému pátku. Alza.cz už není jenom o elektronice, nabízejí také drogerii, kosmetiku a parfémy. A v nabídce Černého pátku je toho požehnaně. Zakoupit můžete jednotlivé produkty za skvělé ceny, ale také celé dárkové sady.

HUBNUTÍ

Některé to možná ani nepotřebují, ale všechny to chtějí. Málokterá metoda hubnutí ale funguje nebo má nějaké vědecké podklady. U ketodiety, tedy proteinové diety je tomu jinak. Tato dieta má vědecký základ a opravdu funguje. Spekuluje se pouze nad tím, zda je dlouhodobě udržitelná, zda je z dlouhodobého hlediska zdravá. Jisté ale je, že funguje. Ketofit.cz nabízí dietní plány pro zájemce o hubnutí, a to na černý pátek s 20 % slevou. Buďte si ovšem jistí, že žena o tuto dietu má zájem, jinak byste jí mohli urazit. Slevový kód naleznete pod tímto odkazem.MÓDA

Nakupovat pro ženy je opravdu ošemetné, a tak bychom tento dárek doporučovaly pouze zkušeným znalcům těchto žen nebo třeba dcerám, které přesně vědí, co jejich maminky chtějí. Móda je jasnou volbou a módního zboží je na internetu habaděj. Pokud znáte vkus ženy a její velikosti, tak nákupem oblečení nebo doplňků neuděláte chybu. Pokud se pak do velikosti netrefíte, není vše ztraceno. Většina obchodů nabídne prodlouženou dobu na výměnu v období vánočních svátků. Ušetřit můžete se slevami na Černý pátek třeba na Tamsin.cz. Připraven je kód na 20 % slevu z šatů nebo poukázka 500 Kč při nákupu nad 3 000 Kč.POUKAZ NA RELAX ČI VÝLET

Relaxační víkend v pěkném hotelu v horách? No jasně, proč ne. Slevové portály nabízejí mraky zážitků a maminky i partnerky celý rok tvrdě pracují. Proč jim tedy nedopřát trochu rozmazlování nebo wellness v některém z populárních hotelů v České republice i v zahraničí. Travelking.cz nabízí široký výběr, a navíc má připravenou slevu 150 Kč při nákupu nad 3 000 Kč.

MAMINKOVSKÉ A DĚTSKÉ ZBOŽÍ

Žádná čerstvá maminka nepovrhne pomocí s jejím malým štěstíčkem. Pokud tedy nějakou čerstvou maminu znáte nebo dokonce máte v rodině, rozhodně neuděláte chybu, pokud nakoupíte zboží z obchodu pro děti. PinkOrblue.cz nabídne slevy na autosedačky ale také univerzální slevy podle výše nákupu. Chybu rozhodně neuděláte.

KomentářeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.