Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Trénujte s IQtykve.cz

Trénujte s IQtykve.cz

V české republice provádí testování obvykle Mensa ČR. Na její testy se ale musíte dostavit fyzicky a není je možné dělat z pohodlí Vašeho domova. Test Mensy a IQTykve.cz ale nejsou nepodobné. Pokud tedy chcete vědět jak na tom jste a zda má cenu pro Vás navštívit test mensy, můžete právě IQTykve.cz využít jako takovou přípravu na oficiální test Mensy ČR.

IQTykve.cz je oficiální IQ test, který byl sestaven špičkovými odborníky z oblasti psychologie a měření inteligence. Test obsahuje 30 otázek a doba na jeho zpracování je 25 minut, přičemž po uplynutí této doby bude test dokončen a vyhodnocen i v případě, že jste nestihli vyplnit odpovědi na všechny otázky.

Na Test IQtykve.cz přejdete skrze odkazy na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net. Získáte tak vyhodnocení za výhodnou cenu.


Iqtykve.cz

Iqtykve.cz slevový kupón

Oficíální iq test, který byl sestaven špičkovými odborníky z oblasti psychologie a měření inteligence. Test obsahuje 30 otázek a doba na zpracování činí 25 minut, přičemž po uplynutí této doby bude iq test dokončen a vyhodnocen i v případě, že jste nestihli vyplnit odpovědi na všechny otázky.

Iqtykve.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.