Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Únorové akce Luxor.cz

Únorové akce Luxor.cz

16.2.2021 napsal(a) Honza H.

Luxor.cz vám přináší v únoru spoustu zajímavých akcí. Vybrané (nejen) dětské puzzle Dino jsou nyní v akci 1 + 1 zdarma. Jednás e o krásné a cenově dostupné puzzle, které jsou vhodné pro všechny od 3 do 99 let. Obsahují motivy z oblíbených večerníčků s Krtkem nebo třeba oblíbené postavičky z Disney pohádek. Za stejné peníze teď můžete pořídit dvakrát tolik zábavy na dlouhé večery. Z nabídky si vyberete dvoje puzzle a zaplatíte pouze ty dražší. Akce platí do 28. února nebo do vyprodání zásob.

Luxor.cz slevový kupón

Svým blízkým můžete udělat radost v akci 1 + 1 také na nápadité dárkové předměty Happy Spirit. Ty můžete sehnat opět ve výhodné akci s širokou nabídkou diářů, bloků, peněženek, polštářků nebo hrnků. Prostě si vyberete dva kousky od této značky, zaplatíte ten dražší. Akce opět do 28. února

Na Luxor.cz nyní také nakupujete v akci filmový, hudební a komixový merch. Ten je v akci. Týká se populárních frančíz Harry Potter, Star Wars a superhrdinů. Váhání se tu opět nevyplatí, protože akce končí 28. února.

Příjemnou slevu 25% si můžete užívat také na omalovánky, vystřihovánky, samolepky a další čtení. Jedná se o aktivní zábavu pro vaše děti, která je okamžik odpoutá od wi-fi sítě. Můžete s nimi posedět, malovat a vybarvovat. A přitom při nákupu ušetříte. A to není vše. Slevu 20 % si můžete užívat i na pastelky, voskovky, vodovky, štětce nebo křídy. Tedy alespoň ty, které jsou od značky Colorino. kce platí opět do konce února.

Všechny barvy duhy s fixami POSCA si můžete nyní užívat také s 20 % slevou. Akce na fixy pro papír, plast, kov, dřevo, textil i sklo trvá do 28. února 2021. Jedná se o akrylové fixy nové generace, které nepropíjí papír a statečně odolávají povětrnostním podmínkám. Okamžitě si získaly oblibu. Jakmile je vyzkoušíte, už nebudete chtít žádné jiné.

Hraní společenských her zažívá s Covidem renezanci. Ještě nám je nezakázali. Pokud jste si na ně nenašli čas v minulosti, máte teď jedinečnou příležitost. Na spoustu vybraných her na Luxor.cz nabízejí právě slevy až 40 %. Ať už budete hrát s dětmi, spolubydlícími nebo jenom ve dvou, buďte si jistí, že nešlápnete vedle. Najde se tu něco pro všechny - hry pro děti, klasické deskovky, sliz, párty hry nebo komplexní hry pro fajnšmekry. Slevy si můžete odchytit až do konce února.

Máte rádi ve své kanceláři pastelové barvy? Jsou v kurzu! Elegance nemusí být jen šedá nebo černá. Svou kancelář hravě oživíte trochou barvy. Zářivě pastelové odstíny prozáří pošrmourný únor a vnesou do pracovního prostředí trochu hravosti. Akce se slevou 20 %, která platí do konce února se týká pořadačů, zápisníků, složek, penálů a dalšího zboží.

A nakonec je tu trhák blesku. Jedná se o slevovou kampaň ve spolupráci s deníkem Blesk. Trhnete tak slevu 100 Kč na vybrané tituly:

Jak to funguje?

V deníku Blesk najdete každý den od 12. února do 14. března slevové kupony na vybrané tituly na Luxor.cz. Z nabídky na této stránce si vyberete nějakou z knih (poznáte je také podle červeného štítku Trhák Blesku) a v prvním kroku košíku zadáte slevový kód z kuponu.

Kódy jsou jednorázové a platí vždy čtyři dny poté, co vyjdou v novinách. Nelze je kombinovat vzájemně ani s jinými slevovými kódy a platí pouze pro nákupy uskutečněné přes náš internetový obchod.

Komentáře

CAPTCHA

Luxor.cz slevový kupón

Prodej české i světové beletrie, románů, knih pro děti, komiksů, sci-fi literatury, fantasy románů nebo válečných románů. Knihkupectví Neo Luxor nabízí kuchařky, knihy o sportu nebo zahradničení, o zdravém životním stylu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.