Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Ušetřete na smarty na Smarty.cz

Ušetřete na smarty na Smarty.cz

31.5.2017 napsal(a) Honza H.

Možná je na čase vyměnit svůj mobilní telefon! Existují dva typy lidí. Ti, kteří si koupí zařízení a jsou s ním od chvíle kdy je nové a lesklé až do chvíle kdy se rozpadá nebo nedokáže pobrat ani nejnovější aplikace a pak ti, kteří s ním vydrží řekněme rok a pak už tíhnou k novějšímu a výkonnějšímu modelu. A tyhle dvě skupiny se navzájem doplňují.

Smarty.cz slevový kupón

Ti první dost možná zakoupí telefon v bazaru – proč přece platit za nejnovější model, když ten předchozí teď stojí půlku a dokáže udělat skoro všechno. Pokud ale patříte mezi ty, kteří rádi mají to nejnovější a použité věci přeprodávají dál, měli byste zbystřit – obchod Smarty.cz může být tím pravým místem právě pro Vás.

Smarty.cz slevový kupón

A je v podstatě jedno, do kterého týmu patříte (chápej jablíčkoví nebo ti druzí). Najde se tu něco pro každého. Takový Samsung Galaxy S8 nebo S8+ je doslova telefonem bez hranic. Zní to jako klišé, ale tenhle telefon vážně nemá žádný rámeček. Užívat si tohoto giganta můžete v různých barvách – šedá, stříbrná nebo černá s cenou 21 990 Kč za model S8 nebo pak 24 990 Kč za model S8+.

Smarty.cz slevový kupón


Nemáte rádi Samsung? Nevadí, jsou tu jiné TOP modely, které můžete nakoupit. Co třeba taková Sony Xperia XZ
premium s možností využít 2 sim. Jasně – ještě není v prodeji, ale proč si jí rovnou nepředobjednat. Design je originální a výkon, který slibuje bude vysoce nadprůměrný. Dostupná opět bude ve 2 barvách – ve stříbrné a šedé. Její cena bude necelých 20 tisíc korun.

Smarty.cz slevový kupón

Říkáš, že nemáš na takový telefon, který stojí skoro jako ojeté auto? No dobrá. Takže tedy solidního pracanta s dostatečným výkonem, výjimečným designem, který ti nebude dělat ostudu? Co třeba Honor8. Jasně – je už venku nějaký ten pátek, pořád ale vypadá dobře. Nabízí možnost využití 2 SIM karet a nabídne 5 různých barevných variant, ze kterých si vybere opravdu každý – modrou, černou, zlatou, bílou a růžovou. Ve hře je také 32 a 64 GB verze, které se cenově liší zhruba od tisícovku. Cena tohoto telefonu je 10 980 za model se 64 GB paměti.

Všechny telefony, které jsme Vám právě ukázali splňují hranici 10 000 Kč pro získání slevy. Slevu získáte, pokud využijete náš slevový kupón na 400 Kč při nákupu nad 10 000 Kč. Jasně – není to zase takové terno, ale kdo Ti kdy dá zdarma čtyři stovky.

Pokud si ale vybereš telefon levnější, můžeš uplatnit slevu 100 Kč při nákupu nad 5 000 Kč a ta také není k zahození. Smarty.cz samozřejmě také nabízí levnější modely. Veškerý povyk je sice vždy u TOP modelů, nicméně telefony kolem 5 tisíc dokáží také kolikrát dělat zázraky.

Věříme, že si z nabídky Smarty.cz vyberete a uplatníte také naše slevové kupóny.

Komentáře

Smarty.cz slevový kupón

Webový obchod plný chytrých řešení. Máme široký sortiment chytrých telefonů, tabletů, počítačů a produktů značky Apple.

Smarty.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.