Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Uvítejte rok 2017

Uvítejte rok 2017

Uvítejte nový rok 2017 s DealExtreme.com. Do obchodu dorazily nové vychytávky a i vy je můžete v pohodě vyzkoušet. Každému se hodí nové USB nabíjecí a datové kabely, u k terých nemusíte hledět na jejich směr.

Lidé, kteří rádi vyrábějí zajímavé věci určitě uvítají možnost nakoupit levnější mikropočítač Raspberry PI 3. Hraví lidé si koupí kvadrokoptéru s 720p kamerou a ovladačem s displejem, který Vám bude živě ukazovat, kde právě jste.

Pro hubnutí po novém roce se Vám pak bude hodit CUBOT MAX 6.0 neboli chytrý náramek se skvělou baterií, který nabízí nepřeberné množství telefonních i fitness funkcí. Novoroční nabídka na DX.com tím ale nekončí - přijďte se podívat sami a nakupte v Číně s dopravou zcela zdarma.


Dx.com

Dx.com slevový kupón

DealExtreme je asi vůbec nejznámější čínský e-shop u nás, a to hlavně díky tomu, že objednané zboží už několik let bez problémů posílá, a také proto, že má obrovský výběr zboží, o příznivých cenách nemá cenu ani mluvit, jelikož je to snad u všech čínských obchodů samozřejmost.

Dx.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.