Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Valentýnská akce na Alza.cz

Valentýnská akce na Alza.cz

1.2.2017 napsal(a) Honza H.

Uvědomujeme si, že o Alza.cz píšeme častěji, než by bylo zdravé. Právě ale Alza.cz si pro Vás pravidelně přichystává akce. Ta dnešní je zaměřená na svátek sv. Valentýna. Ano svátek zamilovaných je blízko a od nás o něm ještě určitě uslyšíte. Pojďme se ale podívat, co Vám nabízí Alza.cz a jaké výhody z toho můžete vytěžit.

Alza.cz slevový kupón

Ti koho to zajímá vědí, kdy tento svátek je – 14. února. A to je přesně den, kdy tato Valentýnská akce na Alza.cz končí. V zásadě má tato akce za úkol Vás – především tedy muže, na tento svátek připravit. Pokud totiž nakoupíte v období od 30. ledna do 14. února na Alza.cz získáte spoustu výhod, které můžete využít okamžitě při tomto svátku.

Každý registrovaný zákazník, který v tomto období nakoupí zboží v hodnotě větší než je 500 Kč, získá Valentýnský balíček odměn.

Alza.cz slevový kupón

Tento valentýnský balíček odměn obsahuje 3 filmy v celkové hodnotě 169 Kč, které můžete shlédnout se svojí vyvolenou právě na svatého Valentýna:

Ma Ma:

"Když Magdu (Penélope Cruz) potká v krátké době několik životních tragédií, nesrazí ji to na kolena. Naopak získá novou chuť do života a uvědomí si, jak důležité jsou vztahy k těm nejbližším – desetiletému synovi i novému muži, který jí náhle vstoupí do života (Luis Tosar). Drama Julia Medema, jednoho z nejvýraznějších španělských tvůrců současnosti, ukazuje Magdu jako ženu silnou a milující, která i v těch nejtěžších chvílích dokáže brát věci s nadhledem.¬"

Divoké historky:

"Šest divokých historek spojuje téma drobných i větších nespravedlností a křivd, kterým se člověk nemůže bránit, nechce-li překročit hranice zákona či dobrých mravů. Čeho je ale moc, toho je příliš. V různých situacích se hrdinové filmu dostanou do bodu, kdy už jim dojde trpělivost. Vezmou věci do svých rukou a s lidskou malostí, byrokracií či vypočítavostí si to vyřídí s intenzitou rozzuřeného zvířete. Černá komedie koprodukovaná bratry Almodóvarovými si podmanila diváky festivalu v Cannes i Karlových Varech. Není divu. Nervy totiž můžou rupnout každému a pocity hněvu jsou stejně univerzální jako uvolňující účinek smíchu, který se dostaví při každém z šesti překvapivých rozuzlení."

Královská Aféra:

"Královská aféra je příběhem vášnivé a zakázané lásky, která změnila celý národ. Lásky, která propukla na začátku 70. let 18. století mezi Johanem Struenseem, německým lékařem pološíleného dánského krále Kristiána VII., a jeho manželkou, mladičkou královnou Karolinou Matyldou Hannoverskou. Tuto historickou zápletku chtělo zfilmovat už několik tvůrců, až teď se to však podařilo Nikolaji Arcelovi, který do hlavních rolí fascinujícího dramatu obsadil Madse Mikkelsena a Alicii Vikander."

Alza.cz slevový kupón

Co je, ale možná ještě zajímavější jsou slevové kupóny, které obdržíte. Tyto kódy mají celkovou hodnotu 700 Kč. Konkrétně získáte:

Kupón pro 200 Kč slevu na hodinky

Kupón pro 200 Kč slevu na klenoty

Kupón pro 100 Kč slevu na dárkové sady

Kupón pro 100 Kč slevu na péči o tělo

Kupón pro 100 Kč slevu na parfémy


S těmito slevami pak můžete v příslušných kategoriích na Alza.cz ušetřit pěkné peníze. Koupit můžete třeba ze všech kategorií najednou.Poprosíme Vás, abyste tyto kupóny, které získáte na Alza.cz nesdíleli do naší databáze. Kupóny jsou pouze na jedno použití, a tudíž nemohou pomoci širokému spektru zákazníků. Pokud je přesto chcete sdílet, využijte k tomu náš profil na Facebooku.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.