Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Valentýnská nadílka na Sephora.cz

Valentýnská nadílka na Sephora.cz

31.1.2019 napsal(a) Nikola B.

"Udělejte si voňavou radost valentýnskou nabídkou" - láká e-shop Sephora.cz, jeden z největších distribučních řetězců kosmetických produktů v Evropě. A nabídka je to opravdu lákavá... a výhodná. Převážná většina zboží nese na sobě štítek s nějakou tou slevou: parfémová voda Miu Miu L´Eau Bleue s akvatickým květinovým srdcem je zlevněna z 3 050 Kč na 2 290 Kč nebo oblíbená toaletní voda Quizás Loewe Pasión z 2 050 Kč na 990 Kč. Zlevněné jsou parfémy, toaletní vody, dárkové sady, líčení, produkty pro Péči o tělo, pleť, vlasy... o 800 Kč je například levnější dárková sada JEAN PAUL GAULTIER Scandal s parfémovou vodou Scandal 50ml a parfémovým tělovým mlékem 75ml.

 slevový kupón

Nákup na Sephora.cz skýtá také, krom zlevněných produktů, i další výhody. Pravidelně vydává slevové kódy, které buď souvisejí s blížícím se svátkem, nebo prostě jen tak, aby nám zpříjemnili nakupování. A když zrovna žádný není, i tak pro nás mají připravené nějaké to milé potěšení. Tak třeba... ke každé objednávce dostaneme tři vzorky zdarma (to platí i při nákupu v prodejnách). Chceme-li někoho obdarovat, zboží nám zdarma dárkově zabalí. Někdy mohou být dárkové krabičky nahrazeny dárkovými obálkami Sephora popřípadě mohou být ručně zabaleny, pokud se jedná o objemné zboží. Balíček nám pošlou bez placení za dopravu, to platí v případě, že nakoupíme nad 1 500 Kč. Doprava zdarma se týká samozřejmě jen nákupu přes internet, nákup v kamenných prodejnách má ale také svá plus. V parfumériích Sephora narazíme na Make-Up Bar, kde nás seznámí s nejnovějšími trendy v líčení, novinkami a poskytnou rady. V něm můžeme vyzkoušet službu Make-Up Flash a vybrat si z 9 typů líčení nebo Make-up na míru doprovázený individuální konzultací. Sephora pořádá VIP Dny během kterých si lze vyzkoušet nové produkty nebo si nechat poradit od profesionálních Beauty konzultantek. Velmi vyhledávaná je služba BROW BAR BENEFIT, kde nám upraví obočí přesně podle našich představ. A i v obchodech nám zboží zabalí, v takzvané GIFT FACTORY si vybereme jednu z barev a zbytek necháme profesionálům.

 slevový kupón

Pokud vás nákup zde nadchl a plánujete další, možná by nebylo na škodu pořídit si věrnostní kartu. Abychom dostali kartu Sephora White, stačí nakoupit v jakékoliv parfumérii Sephora ČR nebo v e-shopu. Na uvítanou dostaneme zdarma lak na nehty dle vlastního výběru a newslettery po celý rok. Mnohem více výhod dostaneme s kartou Sephora Black. Tuto kartu získáme, jestliže nasbíráme prvních 650 bodů jako registrovaní (ať už v e-shopu nebo v obchodě) zákazníci. Spolu s kartou dostaneme také kupon na 10% slevu. Každé narozeniny můžeme očekávat pozvánku k vyzvednutí výjimečného narozeninového dárku nebo pozvání na VIP Dny s výjimečnými slevami, dárky a službami. Novinky, speciální akce, slevy, pozvánky... o tom všem budeme informováni jako první.

V magazínu "Inspirujte mě" objevíme to nejnovější, inspiraci nebo jedinečné #WANTEDatSEPHORA produkty. Udělejte sobě nebo své polovičce radost něčím výjimečným ♥

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.