Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Valentýnské dárky z Parfemy.cz

Valentýnské dárky z Parfemy.cz

28.1.2019 napsal(a) Honza H.

Valentýn je za dveřmi. Mnoho lidí ho ignoruje a my jim to nemůžeme mít za zlé. A to i přesto, že argument o importu svátku sv. Valentýna z Ameriky není zcela přesný. Tento svátek má totiž kořeny v Evropě. Valentýn byl katolickým biskupem, který zemřel mučednickou smrtí. Jeho svátek se slaví 14. února. Proč tento světec zemřel? Císař Claudius II. Ho nechal popravit, protože oddával snoubence podle křesťanského ritu. Řím byl totiž v této době ještě pohanskou zemí. I proto je tento světec pokládán za patrona zamilovaných.

Parfemy.cz slevový kupón

Tradicí po světě, kde se tento svátek slaví, je předávání dárků mezi milenci. A na to reagují i české obchody včetně velkého prodejce parfémů Parfemy.cz. Tento obchod si pro Vás přichystal tipy na dárky ze svého sortimentu, které Váš protějšek zajisté ocení.

Parfemy.cz slevový kupón

Svůdná vůně nebo parfém je rozhodně vždy dobrou volbou. Taková vůně podtrhne sexappeal jejího nositele i nositelky. Tělové oleje vyživí pokožku, která v zimě trpí. Aplikace tohoto oleje se může proměnit ve smyslnou masáž, což je přesně něco, co na svatého Valentýna nažhaví každou ženu. Ačkoliv pánové absenci dárku zajisté odpustí, dárek je může potěšit. Oblíbený parfém nebo voda po holení je praktická a rozhodně neublíží. Vtipným a zajímavým dárkem pro ženy může být neslíbatelná rtěnka. Ačkoliv možná netrefíte oblíbený odstín nositelky, rozhodně si s takovou rtěnkou užijete spoustu zábavy. Její neslíbatelnost je možné testovat okamžitě po předání.

Parfemy.cz slevový kupón

K objednávkám dárků můžete přihodit ještě něco dalšího. Celý svátek je pojatý jako příležitost pro partnery prožít romantický večer. K tomu je třeba navodit správnou atmosféru. Na Parfemy.cz můžete zakoupit také svíčky. V tento den byste ale šetřit neměli, a tak zvolte svíčku Woodwick se speciálním knotem, která provoní celý byt a vytvoří úžasnou atmosféru.

Parfemy.cz slevový kupón

Nelíbil se Vám nápad s tělovým olejem? Masáž si můžete užívat i s relaxačním olejem. Ten je levnější, ovšem zážitek z masáže je stejně příjemný. Navíc je vhodný pro oba partnery. A to třeba pro oba najednou.

Parfemy.cz slevový kupón

Máte velkou koupelnu s vanou, kterou by Vám mohl každý závidět? Není lepší příležitosti než ji naplnit voňavou pěnou. Nakupte šumivou bombu do koupele, která provoní celou koupelnu, umístěte několik svíček a dejte vychladit šampaňské. Úspěšný večer je pak zaručen.

Parfemy.cz slevový kupón

Balíček kosmetiky není nikdy špatnou volbou. Neměl by ale nikdy stát samostatně. Je tedy vhodné jej doplnit hlavním dárkem jako je třeba šperk. Se šperky Vám parfémy.cz nepomohou, zato balíčků kosmetiky pro ženy se sortiment jenom hemží. Stejně tak pány rozhodně neurazí přípravky pro péči o vousy. Tedy pokud nějaké mají. Pečující olej na vousy rozhodně poznáte vy i Váš partner na první omak.

Parfemy.cz slevový kupón

Drobnou perlou na závěr je v sortimentu Parfemy.cz elegantní společník pro cesty do říše mnohonásobných orgasmů. Je elegantní, praktický, skladný a používat se dá o samotě i v páru.

Přejeme příjemně strávený 14. únor ať už jej slavíte nebo ne.

KomentářeParfemy.cz slevový kupón

Eshop Parfemy.cz nabízí několik tisíc originálních značkových parfémů a dárkových sad od stovek značek. V nabídce mají parfémy od značek Calvin Klein, Dolce&Gabanna, Hugo Boss, Lanvin Paris, Giorgio Armani, DKNY a dalších.

Parfemy.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.