Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vánoční nadílka už nyní na Albatrosmedia.cz

Vánoční nadílka už nyní na Albatrosmedia.cz

4.11.2019 napsal(a) Nikola B.

Sice je stále listopad, ale největší nakladatelský dům v České republice už nyní rozdává dárky. Na stránkách Albatrosmedia.cz najdeme tipy na knižní nadílku se spoustou výhod. Nejenže pro nás vybrali 300 opravdu Top kousků, které i přehledně roztřídili do kategorií, oni je pro nás i zlevnili a to rovnou o 20%. Že to není zase až taková výhra? Tak čtěte dál. Ke každé objednávce obdržíme vánoční slevový šek, a pokud se nám podaří dosáhnout částky alespoň 1 200 Kč a budeme mezi prvními 600 nakupujícími, přibalí i plátěnou tašku s motivem Pestrý svět knih. Když této sumy nedosáhneme, ale nákup přece jen překročí částku 800 Kč, nebudeme muset platit za poštovné. A k nákupu nad 1 000 Kč nám přidají knihu zdarma. O jakou knihu půjde, se budeme muset nechat překvapit :) Tato vánoční nabídka platí do 31. prosince 2019 nebo do vyčerpání zásob.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

A když už jsme zmínili Top 300 knih, z každé kategorie jsme vybrali tu nej (v tomto případě tu nejprodávanější/neoblíbenější), třeba i tyto naše tipy vám pomohou v rozhodování: mezi Dárky pro děti je zařazeno na prvním místě ilustrované vydání knihy Harry Potter a Ohnivý pohár, zlevněno z 549 Kč na 439 Kč. Mezi Dárky pro teenagery vedou Moje momenty od Pavla Callty - "Autentický deník mladého autora a interpreta o tom, jak je důležité zase vstát a jít dál" - se slevou 20%. V kategorii Pro Dospělé je kniha s názvem Každá bolest má svou příčinu od Milana Studničky a Tomáše Rychnovského se slevou 66 Kč. Bestseller v Knižních boxech je komplet Hunger Games, výroční vydání 1.-3.díl. I ten je zlevněn o 20%, tedy z 899 Kč na 719 Kč. A nej V Dárkových knihách je dílo pro pamětníky - Semafor: šedesát let v jednom představení Jiřího Suchého a Lukáše Berného.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Co se týká měsíce listopadu, i tentokráte si pro nás nachystali čtivo do kterého se pustit v tomto sychravém počasí. Oblíbili jste knihu Tatér z Osvětimi? Pak jistě potěší pokračování s názvem Cilčina cesta. Heather Morrisová se v něm vydává po stopách jedné ze svých nejzajímavějších vedlejších postav. Dalším zajímavým počinem je román Eugenie inspirovaný skutečnými událostmi s další silnou ženskou hrdinku, Eugenií Egertovou Janečkovou. Český gastronaut Pavel Maurer nás ve svém díle Glosy Pavla Maurera zavede do světa restaurací a překvapí neobvyklými gastronomickými rituály. A jako poslední jsme vybrali vyprávění Adama Ondry o překonání volným přelezem nejtěžší horolezeckou cestu Dawn Wall v Yosemitském národním parku. A ještě zmíníme novinku zpěváka, rappera, herce a moderátora Raega, "Věř, běž a dokážeš". Ladislav Raego Pham v knize popisuje, co vše musel snést, jaké těžkosti zažíval a jak na něj ostatní pohlíželi... hlavní myšlenou je, že s pevnou vůlí můžete zvládnout cokoli.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

A nezapomeňte, že u nás na Slevovykupon.net najdete hned několik slevových kupónů na slevy, poštovné nebo dárek zdarma. Tak co, už vybíráte? Pokud si ani tak nejste jisti, darujte Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč nebo 2 000 Kč a obdarovaný si vybere sám.

KomentářeAlbatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.