Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Velikonoce plné inspirace od Tefal

Velikonoce plné inspirace od Tefal

16.3.2021 napsal(a) Honza H.

Od prvního března až do 30 dubna si můžete užívat akci od Tefalu, která vám pomůže k pohodovějšímu vaření vašich dobrot nejen během Velikonoc.

Alza.cz slevový kupón

Dárkem vám bude 12 dílná sada nádobí Tefal, kterou dostanete jako dárek k nákupu produktů na vaření tefal. Jako první musíte po nákupu produktů značky Tefal vyplnit registrační formulář na stránce výrobce - promo.tefal.cz. Tam budete požádáni o fotografii nebo sken vaší účtenky či účtenek, které potvrzují nákup v celkové hodnotě minimálně 4 500 Kč v termínu akce po 1. březnu. Informaci o místu nákupu (které mohou být různé) a také informace kam dárek bude zaslán musíte vyplnit ručně. Pokud jste koupili jen jeden nebo dva produkty, stačí uložit jenom jednu nebo dvě účtenky. Není třeba vyplňovat všechna volná pole. V dalším kroku pak nahrajete jednu a tu samou účtenku víckrát - 3x, pokud to bude nutné. V souladu s pravidly této promo akce má každý spotřebitel nárok pouze na jeden dárek.

Poté, co odešlete formulář vám na e-mail dorazí zaslané údaje, které potvrdíte. Bez tohoto potvrzení se váš požadavek za 24 hodin smaže. Tím je vaše část hotová a dále si vše ověřuje sám Tefal. Dárky budou odeslány na vaši adresu do 14 dnů. Počet dárků je omezen počtem 300 kusů a po jejich vydání bude promo akce ukončena.

Dárek je 12 dílná sada nádobí Tefal červená/černá - jsou v ní hrnce, pánve a další super věcičky, které zajisté užijete. Nakupovat můžete v libovolném obchodě v České republice a podmínkou není cena produktů. Můžete tedy v různých obchodech uplaňovat slevové kupóny a kódy, které najdete na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net. Nakoupit můžete třeba v oblíbeném obchodě Alza.cz, ale samozřejmě i jinde.

Přejeme vám příjemný nákup a dobrou chuť s výtvory, ke kterým vám Tefal pomůže.

Komentáře

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.