Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Velká sleva na žehličky Tefal

Velká sleva na žehličky Tefal

9.9.2016 napsal(a) Honza H.

Čas od času pro Vás objevíme akční nabídku, která je dobrá. Někdy slevový kupón, který ujde. V tomto případě pro Vás ovšem máme slevový kód, platný do konce září na 25% slevu na žehličky Tefal. Kde? Na Mall.cz

Mall.cz slevový kupón

Pokud si na Mall.cz vyjedete seznam všech nabízených žehliček, zjistíte, že Tefal v současné chvíli představuje nejširší nabídku žehliček z úplně všech modelů – celých 30 různých modelů žehliček. A co je ještě lepší? Všechny modely žehliček na Mall.cz jsou již teď zlevněné. Vyzkoušeli jsme tedy kupón uplatnit na zlevněný model Tefal FV 9650E0 Autoclean Anti calc a hádejte co – sleva funguje stále. Základní cena této skvělé žehličky na Mall.cz je 2 799 Kč. Zlevněná žehlička pak stojí 2 299 Kč. Vy jí ale s naším kupónem můžete získat za luxusních 1 725 Kč. To je úspora více než 1000 Korun při nákupu tohoto konkrétního modelu Tefal.

Vy se ovšem při výběru žehličky Tefal na Mall.cz nemusíte omezovat. Máte na výběr ze třiceti modelů, které v základu začínají na ceně 1 149 Kč až po žehličky s parním generátorem v základní hodnotě bezmála 10 000 Kč. A na všechny tyto modely získáte jak slevu od Mall.cz tak další slevu na náš slevový kupón.

Mall.cz slevový kupón

Co můžete čekat od žehliček Tefal? Je těžké shrnout tak širokou nabídku žehliček do jednoho popisu. Řekneme Vám tedy, co dokáže námi zvolená Tefal FV 9650E0 Autoclean Anti calc.

Můžete se těšit na skvělou technologii Autosteam control. Ta sama nastaví ideální teplotu páry podle žehlené tkaniny. Dalí skvělou funkcí je odvápńovací systém Anti-calc. Ten zachycuje veškeré vápenaté usazeniny uvnitř kolektoru, který snadno vyprázdníte, což prodlužuje životnost žehličky a zajistí dlouhotrvající a stabilní vysoký výstup páry. Tento model je obdarován také patentovanou samočisticí deskou Autoclean Catalys. Ta zajišťuje dlouhotrvající dokonalou kluznost žehličky po tkanině. Aktivní povrch vytváří nepřetržité katalytické čištění a odstraní tak mikrovlákna, která se jinak zachycují na žehlicí ploše. Dokonalá skluznost navíc usnadní a urychlí Vaší práci.

Mezi další výhody žehličky Autoclean patří systém rychlého plnění vodou bez rozlití, velmi bezpečná stabilní pata, svislé napařování, velká průhledná nádržka na vodu o objemu 320 ml, průhledné okénko pro snadné sledování úrovně vodní hladiny, easy cord otočný kloub přívodní šňůry o 360°, velmi pohodlné exkluzivní gelové držadlo, automatické vypínání v případě zapomenutí, samočištění a kropení.

Tento model žehličky má příkon 2600 W a parní rád až 210g/minutu, což je skvělý výkon. Žehlička není ani příliš těžká, váží pouhé 2 kilogramy. Jedná se opravdu luxusní model, který za cenu 1 725 nikde jinde rozhodně neseženete.

Jak vidíte, žehličky Tefal ve střední cenové kategorii už tak mají luxusní výbavu těch dražších modelů a vy je teď máte možnost získat ne opravdu nízkou cenu.

V oblasti slev už děláme nějaký ten pátek a nepsali bychom článek o slevě, která by za to nestála. Pokud tedy hledáte žehličku, tak do konce září 2016 nemůžete udělat lepší nákup.

Příjemné žehlení, přeje Váš Slevovykupon.net

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Mall.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.