Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > VELKÝ PŘEHLED CASHBACKŮ CANON 2020

VELKÝ PŘEHLED CASHBACKŮ CANON 2020

15.5.2020 napsal(a) Honza H.

V předchozím článku jsme vám představili možnost jak ušetřit na fotografické technice značky SONY od Megapixel.cz. Nyní se zaměříme na fotografickou techniku značky Canon. Tam totiž můžete využít rovnou 3 různých cashbacků.

Megapixel.cz slevový kupón

První z nich se jmenuje VirtualKit. Tento Cashback není časově omezený. Stačí si koupit některý z níže vyjmenovaných fotoaparátů a doplnit jej objektivem, který potřebujete. Pak fotoaparát zaregistrujete společně s tímto objektivem během propagační akce a získáte odměnu až 27000 Kč. Cashback se týká následujících modelů - Canon EOS 1D X Mk III, Canon EOS 1D X Mk II, Canon EOS 5D Mk IV, Canon EOS 6D Mk II, Canon EOS R, Canon EOS Ra a Canon EOS RP

Cashback je možné využít pouze na jeden z objektivů, pokud jich máte vybráno více.

Letní cashback

Druhý cashback je takzvaný letní cashback, který může mít hodnotu až 7 700 Kč. Získáte jej zakoupením vybraných zrcadlovek, bezzrcadlovek a objektivů od 1. dubna do 31. srpna. Přesnou výši cashbacku pro konkrétní produkty najdete v tabulce v přehledu na megapixel.cz. Tabulka je velká a do našeho článku by se nevešla. Podmínkou pro vyplacení je opět registrace nákupu produktu do 30. srpna na stránkách výrobce.

Studentský cashback

Pokud jste starší 18 let a vlastníte studentskou kartičku ISIC (aktivní), můžete až do 31. srpna nakoupit techniku značky Canon a využít k tomu studentský cashback do výše 7 600 Kč. Podmínkou pro vyplacení cashbacku není nic jiného než registrace nákupu produktu na stránkách výrobce zde a to nejpozději do 30. září 2020. Na stránkách najdete podrobné informace i postup registrace.

Všechny výše zmíněné cashbacky je dokonce možné kombinovat mezi sebou. Pokud si nejste jisti celkovou částkou, kterou získáte zpět na vybraný produkt, můžete využít přehlednou kalkulačku na stránkách Canon.

Získání cashbacku není ani podmíněno platbou plné ceny v obhodě. Pokud tedy prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte nějaký zajímavý slevový kód a uplatníte jej na nákup fotografické techniky Canon, neváhejte jej uplatnit. Na svůj cashback stále dosáhnete.

Fotoaparáty můžete samozřejmě nakupovat jak prostřednictvím internetu, tak prostřednictvím kamenných prodejen, které jsou opět otevřené v Praze, Brně i Ostravě. Před návštěvou prodejny ovšem věnujte pozornost neustále aktualizované otevírací době. Na místě vám prodejce rád poradí a dokonce vám sdělí opět informaci o možnosti cashbacku, které můžete na produkty značky Canon využt.

A pokud nejste fanoušky značky Canon, podobné akce vás čkeají také na značku SONY, ZEISS, OLYMPUS A DALŠÍ. Téměř všechny produkty jsou pro vás připravené skladem a většinu z nich najdete také na jednotlivých prodejnách, kde si je můžete osahat. Anebo si je na prodejně osahejte, doma popřemýšlejte a pak objednejte na internetu.

Přejeme příjemný nákup a spoustu ušetřených peněz.Komentáře

Megapixel.cz slevový kupón

Specialisté na digitální fotoaparáty, videokamery, objektivy a příslušenství značek Canon, Olympus, Panasonic, Nikon, Sony, Fujifilm, Pentax a další.

Megapixel.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.