Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Velký výprodej se 100 Kč slevou na Sevt.cz

Velký výprodej se 100 Kč slevou na Sevt.cz

27.12.2018 napsal(a) Nikola B.

Sotva jsme si rozbalili poslední dárek, už se na nás ze všech stran valí další obří slevy. Povánoční výprodeje jsou v plném proudu. Napsat o všech obchodech nedokážeme, ale pár jich tu pro vás přece jen mít budeme. Jako první na nás zaútočil Sevt.cz, papírnictví nabízející školní, výtvarné a kancelářské potřeby, knihy, dekorace, hry, hračky a dokonce i drogérii. K opravdu velkému výprodeji (jen málo položek zde nalezneme bez červeného štítku) ještě přidal 100 Kč slevu. Tu dostaneme, pokud nakoupíme nad 699 Kč a zadáme uvedený slevový kupón do kolonky v nákupním košíku. Kupón lze využít na celou objednávku e-shopu Sevt.cz a vztahuje se i na již zlevněné zboží. Platí ale jen do 2. ledna 2019. Slevový kupón najdeme jak v samotném e-shopu tak na Slevovykupon.net. Tam se také nachází další slevy a to ve výši 5% a 7%.

Sevt.cz slevový kupón

A co zajímavého zde objevíme? Tak například zboží DARWI koupíme se slevou 20%. Pod touto značkou nalezneme výtvarné potřeby jak pro profesionální umělce, tak pro ty začínající. Oblíbené jsou například akrylové fixy, které lze využít k dekoraci a malování na papír, kartón, malířské plátno, dřevo, kov, sklo, keramiku, kámen, polystyren... Obzvláště jsou vhodné v kombinaci s dekorační ubrouskovou technikou - decoupage.

Velmi výhodně lze zde pořídit velkou výtvarnou sadu Daler Rowney - Complete Art Set. Sada obsahuje 111 ks uměleckého zboží včetně hliníkového stojanu. Všechny umělecké techniky zabaleny v černé přenosné tašce. Zlevněná jsou i výtvarná 3D pera IDO3D Vertical. S tímto perem vyrobíme prakticky cokoliv. Tvořit můžeme dle své vlastní fantazie nebo podle připravených návodů. Vytvořené předměty pod světlem ihned ztuhnout. Akční nabídka platí jen do konce tohoto roku.

Momentálně jsou ve velké oblibě Lapače snů, barevné indiánské amulety z provázků, korálků a peříček. Jedna z nejčerstvějších nabídek je určena proto právě pro ně. Objevíme v ní nejen základní ozdoby ale i široký sortiment doplňkového zboží, se kterým bude ten náš opravdu originální kousek. Jen v tomto obchodě seženeme krásná cikcak růžová peříčka 6 ks za 79 Kč nebo mix barevných 4-20 cm za 129 Kč.

Sevt.cz slevový kupón

Na Sevtu nalezneme zlevněných přes 15 500 položek, od batohů po čistící prostředky. Slevy se vztahují takřka na veškerý sortiment vánočního zboží a dekorace. Jestli se chystáte si příští rok vyzdobit byt či dům novými vánočními dekoracemi, nakupte teď a ušetříte. Pokud se k objednávce rozhodnete, jistě mile potěší doprava zdarma. Ta se týká všech objednávek nad 1 500 Kč. Na Sevtu ale nemusíme JEN nakupovat, minimálně jednou to týdne vydá inspirativní článek týkající se aktuálního dění (nový školní rok, svátky, nové produkty, trendy...).

Výbava pro školáky a studenty je v dnešní době opravdu draná záležitost, proto je možná lepší dát si tu práci a trochu zapátrat. S obchodem, kde nabízí vše potřebné s nějakou tou slevou navíc, se přece jen dá trochu ušetřit.

Komentáře

Sevt.cz slevový kupón

Eshop Sevt.cz nabízí tiskopisy, formuláře, učebnice, odbornou literaturu, věstníky a zpravodaje, kancelářské a školní potřeby za nižší ceny.

Sevt.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.