Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Věrnostní program CasKrmeni.cz

Věrnostní program CasKrmeni.cz

Některé věci jako bonus obdržíte, i když nejste součástí registrovaného věrnostního programu. Už několik měsíců například přidávají dárečky do každého balíčku.

Věrní zákazníci se ale mohou těšit i na další výhody. Tou první například je, že nejvěrnější získají úlevu na poštovném. Pokud jste registrováni, můžete také využívat funkce opakování objednávek - tedy balení krmiva každý měsíc například. Nainstalovat si můžete také aplikaci obchodu pro Android a Apple, kde můžete řešit opakování objednávek. Zákazníci používající tuto aplikaci budou navíc mít možnost být odbaveni obchodu prioritně - tedy s vyšší šancí, že balíček vyrazí na cestu k Vám rychleji.

Prvním nákupem na obchodě CasKrmeni.cz také automaticky získáváte VIP členství a můžete čerpat slevy také u smluvních partnerů. Slevové kódy Vám budou chodit do Vaší e-mailové schránky.


Caskrmeni.cz

Caskrmeni.cz slevový kupón

Eshop Caskrmeni.cz nabízí krmení pro psy a kočky. Granule pro psy Kennels, Fit Crock, K-9, Taste of the Wild, Brit Care, Nutra Gold, Magnusson, Sportmix, Ontario, Artemis, Canine Caviar, Earthborn, Cibau, Essential foods, Propac. Dodáváme granule pro kočky Kis-Kis, Nutram.

Caskrmeni.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.