Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Víno na teplé jarní dny

Víno na teplé jarní dny

24.5.2017 napsal(a) Honza H.

Je čas se pořádně op....tedy pochutnat si na dobrém vínu za skvělou cenu. Ano opět budeme mluvit o obchodu VinoVyhodne.cz a opět se podíváme na aktuální nabídku tohoto skvělého obchodu pro milovníky vín z celého světa.

Vinovyhodne.cz slevový kupón

Výhod tohoto obchodu je celá řada a už jsme Vám o nich v minulosti řekli, přesto si je zopakujeme:

Vinovyhodne.cz slevový kupón

- Doprava vína je vždy zdarma pro všechny objednávky bez omezení. To vyplývá ovšem z toho, že v obchodě si můžete objednat minimálně celý karton vína – jednotlivé lahve kupovat nelze. Doprava po Praze proběhne ještě ve stejný den a do 24 hodin od objednání.

- Víno Vám nezachutná? Nevadí. Víno si u Vás zdarma vyzvednou a vrátí Vám peníze za celý karton zpátky. Bez řečí.

- V případě, že objevíte stejné víno ještě levnější než v akční týdenní nabídce, napište e-mail a dostanete za odměnu karton šesti lahví tohoto vína zcela zdarma.

- Pokud pozvete kamarády, kteří dokončí své objednávky, můžete získat až 400 Kč na další nákupy na VinoVyhodne.cz.

- Dárkový poukaz do Vinovyhodne.cz je ideálním dárkem pro milovníky skvělého vína, nemusíte riskovat, že se netrefíte do chutě obdarovávané osoby. Platnost poukazu je 12 měsíců od jeho zakoupení.

Tak – to už je dostatek důvodů k tomu zakoupit víno nebo dárkový poukaz zde. Výhody tím ale nekončí. Říkáte si že zakoupit si 6 stejných lahví není tak skvělé? Raději byste ochutnávali různá vína třeba z jednoho vinařství? Zakoupit můžete ochutnávkové balíčky, ve kterých jsou vína nakombinovaná. Aktuálně můžete zakoupit například ochutnávkový balíček Casa Safra Cava se slevou 48 %, ochutnávkový balíček Wild River se slevou 30 %, ochutnávkový balíček Lost Boldos se slevou 40 % a spoustu dalších.

Vinovyhodne.cz slevový kupón

No a teď to nejdůležitější. Nabízíme Vám slevový kupón na 200 Kč při nákupu nad 590 Kč, který platí do 27. května. Výhodou tohoto slevového kupónu je, že platí i na již zlevněné zboží. Tedy můžeme jej aplikovat například na balíček Casa Safra Cava, o kterém jsme se zmínili a za 6 lahví vysoce kvalitního šumivého vína zaplatíme pouze 1 054 Kč.

Vinovyhodne.cz slevový kupón

Jestli Vám tohle nestačí, tak nic lepšího Vám bohužel už nenabídneme. My osobně už objednáváme kartóny vína o sto šest, protože takto skvělé víno, za takto výhodnou cenu jen tak neseženeme.

PS: pokud chcete zakoupit více než jeden karton vína, rozdělte si objednávku do více částí. Za každý karton tak získáte slevu 200 Kč, přičemž poštovné je vždy zdarma.

Komentáře

Vinovyhodne.cz slevový kupón

Internetový prodej světových vín. Každý týden novinky v sortimentu.

Vinovyhodne.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.