Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Víno výhodně na VinoVyhodne.cz

Víno výhodně na VinoVyhodne.cz

30.9.2016 napsal(a) Honza H.

Když jste mladí a můžete čerstvě pít alkohol, ochutnáte víno a nejste si jistí, o čem je celý ten povyk. Nechutná až tak dobře, je kyselé nebo naopak příliš sladké a nevoní hezky. Možná je to právě proto, že ve Vašich cenových možnostech je pouze víno krabicové a výplach sudu co prodávají Vietnamci ve večerkách za 50 Kč/l. Když si dopřejete výlet na jižní Moravu a zavítáte do sklípku, možná pochopíte a při výletě ve Francii už máte jasno – Víno je věc dobrá a v rozumném množství také zdravá. Kde ale najít to dobré, kvalitní víno a zároveň neutratit příliš mnoho peněz? Odpověď je jasná – v internetovém obchodě VinoVyhodne.cz.

Vinovyhodne.cz slevový kupón

My tady na SlevovyKupon.net Vám nebudeme tvrdit, že jsme odborníci na víno. Na co ale odborníci jsme, jsou slevy. VinoVyhodne.cz Vám prezentuje Vína, za která byste v Supermarketech zaplatili příliš mnoho peněz, ale spíše je vůbec nenalezli v regálech. Každý by měl mít doma přichystáno několik lahví vína pro případnou návštěvu nebo pro relaxaci po těžkém pracovním dni. Víno totiž není něco, co si dopřejete ke klobáse a buřtům jako je pivo – je to zážitek podobný kvalitnímu tvrdému alkoholu.

VinoVyhodne.cz Vám přináší vína z celého světa a zašle Vám je až domů zcela zdarma. Samozřejmě Vám ale zdarma nebude zasílat jednotlivé lahve. Minimální počet odebraných kusů je jeden karton, což je 6 lahví. Nemusíte se ovšem bát. Kupovat nemusíte balení jednoho a toho samého vína. Objednat si můžete ochutnávkový balíček. Ten Vám vytříbí chuť a pomůže Vám se rozhodnout, které víno je to pravé přesně pro Vás. Objednávku vína můžete očekávat do 24 hodin (v pracovní dny) od objednání, takže se Vám nestane, že byste nebyli připraveni na brzkou oslavu.

VinoVyhodne.cz si stojí za kvalitou svých vín a nabízí Vám možnost vrácení peněz za víno, které Vám nechutná. Dokonce si ho u Vás doma sami vyzvednou. Za garancí svých cen si obchod také stojí. Pokud objevíte stejné víno za nižší cenu než je v akční týdenní nabídce (nejvýhodnější nabídka obchodu), tak Vám zašlou karton 6ti lahví tohoto vína ZDARMA.

Víno na VinoVyhodne.cz si můžete vybírat z přehledného katalogu. Seženete zde vína Evropská (Bulharsko, ČR, Francie, Itálie, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Španělsko a Turecko) a také vína z Nového světa – tedy Ameriky, Afriky a Austrálie (Argentina, Austrálie, Brazílie, Chile, Jihoafrická republika, Nový Zéland a USA). Vybírat můžete také podle oblíbené odrůdy (Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Grenache, Merlot, Sauvignon blanc, Syrah, Tempranillo, Cabernet Franc, Nebbiolo, Ryzlink, Frankovka, Mourvédre, Pinot noir) a také podle nejlepších vinařských oblastí. Ke koupi v obchodě jsou mimo vína dárkové poukazy a káva.
V ochutnávkových balíčcích získáte možnost ochutnat vína nějakým způsobem tématicky sladěná – to nejlepší ze Španělska, výběry z různých vinařství či vinařských oblastí a podobně. Tyto balíčky jsou pravděpodobně nejoblíbenější, protože nabízejí varietu chutí. Ceny uvedené v obchodě u balíčků i kartonů jsou ceny za jednu lahev.

Vinovyhodne.cz slevový kupón

A nyní to nejzajímavější. Protože jsme na portálu se slevami, asi tušíte, že Vám chceme nabídnout nějaký kupón. Nepletete se. Na VinoVyhodně aktuálně platí kupón na 200 Kč slevy z objednávky na Víno. Ten není žádným způsobem podmíněn. Platí ovšem pouze do 3. 10. 2016 takže musíte spěchat.

Nárok máte také na slevu 10% z objednávky za registraci do obchodu. Ještě jednou zopakujeme, že doprava na VinoVyhodne.cz je vždy zdarma. Očekávat můžete také celou řadu slevových akcí a také můžete nakupovat vína z akční týdenní nabídky, které nemohou být nikde jinde na internetu levnější.

Doufáme, že Vás naše vinná nabídka potěšila a vy už objednáváte svůj první balíček vína za výhodnou cenu.

Hezký den Vám přeje Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

Vinovyhodne.cz slevový kupón

Internetový prodej světových vín. Každý týden novinky v sortimentu.

Vinovyhodne.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.