Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Virtuální a dedikované servery od Cesky-hosting.cz

Virtuální a dedikované servery od Cesky-hosting.cz

Cesky-hosting.cz nabídne maximální výkon, individuální konfiguraci a výhody vyhrazeného prostředí pro všechny Vaše projekty.

Využívat můžete nabídku spolehlivých virtuálních managed serverů a dedkovaných managed serverů. Cesky-hosting.cz nabídne osvědčené řešení s profesionální správou. Server Vám připraví přesně podle Vašich potřeb a budou jej pro Vás spravovat. Samozřejmostí je pak nonstop dohled a monitoring včetně garance dostupnosti a SLA.

V serverovně na Vás čekají redundantní systémy v jednom z nejmodernějších datacenter v ČR. Cesky-hosting.cz používá serverové vysokozátěžové racky s nosnostní až 1 000 kg a příkonem 9 kW. Spravují více než 100 fyzických serverů. Všechny prvky jsou plně redundantní včetně konektivity, síťových prvků, napájení i klimatizace. Servery jsou připojeny 1 Gbps linkami, jednotlivé stojany pak 2x 10 Gbps. Konektivita je zajištěna přes více nezávislých poskytovatelů, datacentrum je pak připojeno třemi nezávislými optickými trasami.

Cesky-Hosting.cz slevový kupón

Český hosting poskytuje webhosting pro internetové prezentace a aplikace, registraci a provoz domén, odborné poradenství v oblasti hostingu.

Cesky-Hosting.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.