Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Vrácení zboží Alza

Alza.cz, jeden z největších e-shopů v České republice, nabízí jednoduché a bezproblémové vrácení zboží. Aby bylo zajištěno, že vrácené zboží dorazí v dobrém stavu, žádáme zákazníky, aby při balení zásilky dodržovali soubor pokynů.

Zákazníci by si měli vybrat vhodnou tloušťku krabice na základě hmotnosti a povahy produktu. Pokud je produkt zasílán v krabici, která byla dříve použita, zákazníci by měli krabici zkontrolovat, aby se ujistili, že není poškozená nebo oslabená. Aby se zabránilo poškození více položek v jedné zásilce, měly by být odděleny výplňovým materiálem, jako je polystyren nebo bublinková fólie.

Krabice by měla být vyplněna vycpávkovým materiálem ze všech stran, aby se zabránilo pohybu produktu během přepravy. Deformovatelné oblasti obalu (rohy a okraje) by měly být vyztuženy polystyrenem nebo jinou vhodnou alternativou.

Zákazníci by měli v zásilce uvést průvodní dopis a číslo faktury nebo objednávky spolu s příslušnými čísly reklamace nebo komunikace. Balení by mělo být přelepeno páskou ve tvaru H, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu.

Dodržováním těchto pokynů mohou zákazníci zajistit, že jejich vrácené zboží bude Alza.cz zpracováno hladce a efektivně.


Alza.cz

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.