Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vybavení pro trempy levněji

Vybavení pro trempy levněji

11.5.2017 napsal(a) Honza H.

Nevím jak vy, ale já neznám lepší odpočinek než pořádnou pěší túru v krásné přírodě, zakončené na nějakém pěkném tábořišti. Pokud jste výhradně člověkem městským, který si nejlépe užívá společnosti betonových velikánů, pak dnešní díl slevového magazínu nejspíš nebude pro Vás. Pokud máte ale rádi dobrodružství v přírodě, překonání překážek, soužití s přírodou a přežívání v nepříznivých podmínkách, pak vítejte, protože dnešní díl je pro Vás jako stvořený.

4camping.cz slevový kupón

Hovořit budeme především o nabídce internetového obchodu 4Camping.cz, který nám přinesl na počátku května celou řadu zajímavých slevových kupónů, které nelze jen tak přehlédnout. 4Camping.cz je největším obchodem s outdoorovým vybavením, který máme v nabídce. Není ale nutně nejlevnějším. To souvisí s faktem, že nabízí vyloženě značkové vybavení, o které nemusíte mít strach ani v těch nejtěžších podmínkách. Pokud tedy hledáte stan na fesťák, pravděpodobně zavítejte raději někam jinam.

Začneme značkou Leatherman. Tato značka nabízí na 4Camping.cz multifunkční nářadí a různé příslušenství k němu. Je to rozhodně dobrý pomocník, který by Vám na cestách v přírodě, ale i na dovolené u moře neměl chybět. K velké části výrobků Letherman, které můžete zakoupit na 4Camping.cz dostanete navíc ještě dárek. My Vám nabízíme slevový kód, který Vám ušetří z každého zakoupeného výrobku značky Leatherman 15 %. To je fér none?

4camping.cz slevový kupón

Značka Pinguin nabízí trochu širší sortiment. Nakoupit můžete židličky, vařiče, kartuše, stolečky, spacáky, batohy, bundy, karimatiky, lahve ale i stany od této značky. Jedná se o levnější, přesto ale vysoce kvalitní značku, na kterou Vám přispějeme naším skvělým slevovým kódem 10 % z ceny výrobků. Lepší než drátem do oka!

4camping.cz slevový kupón

Vybrali jste si něco jiného, co nespadá ani pod jednu značku? Přesto byste možná chtěli nějakou slevu. Obzvlášť, pokud se jedná o něco dražšího jako jsou vysoce kvalitní samonafukovací karimatky a další zboží. Proto Vám 4Camping.cz nabízí také univerzální slevový kód na 5 % z celé objednávky bez ohledu na to, jaké zboží si kupujete. Pozor ! můžete použít pouze jeden slevový kód. Pokud použijete například ten pro Leatherman, nemůžete již použít kód univerzální. Myslete na to a dobře si ceny spočítejte. Možná se Vám vyplatí udělat spíše dvě objednávky. Ale pst.

V nabídce 4Camping.cz jsou ještě další slevové kódy, které se nám nepodařilo získat. Budeme se o to snažit.

Komentáře

4camping.cz slevový kupón

Skladem více než 200 karimatek a matrací Coleman, Husky, Pinguin, Thermarest a dalších 15 naček. Naši experti pomůžou vybrat tu nejlepší pro každou příležitost.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do 4camping.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.