Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vybrané notebooky s Office zdarma od Datartu

Vybrané notebooky s Office zdarma od Datartu

27.4.2020 napsal(a) Honza H.

Kupujete si notebook do práce nebo do školy? Byla vaše předchozí licence pro Microsoft Office spojená s konkrétním zařízením a nemůžete ji přenést? Nebo možná potřebujete kancelářský balíček poprvé? Datart.cz vám ušetří něco málo peněz, pokud si zvolíte notebook od nich.

Datart.cz slevový kupón

Všichni máme sen usnadnit si práci co nejvíce. Chceme, aby naše práce byla efektivní, šla rychle a vše bylo šikovné. Pokud máte tedy v plánu koupi praktického notebooku, můžete se těšit na praktický software od Microsoftu - kancelářský balíček Office, jako dárek zdarma.

Starý dobrý MS Office už asi znáte. Znáte však možnost Office 365? Jedná se o propracovaný systém, kde najdete všechny aplikace v jednom. Tyto aplikace spolu komunikují a jsou vzájemně propojené a kompatibilní. Umíte si představit, kolik ušetříte času? Navíc máte v kartách s ovládacími nástroji také k dispozici rychlejší intuitivní ikony. Potěší vás pokročilé formátování excelových tabulek a další možnosti pro úpravu vzhledu vašich prezentaci v aplikaci PowerPoint. Studenti a vášniví matematici ocení pohodlný editor rovnic ve Wordu. A co vám nejvíc ulehčí život a starosti je 1 TB úložiště. Nebudete už muset nikam vláčet flash disky. Vše budete mít po ruce kdekoliv, kde se dokážete připojit k internetu. Akce probíhá na Datart.cz do konce dubna nebo do vyprodání zásob.

Office je dostupný zdarma k celkem 196 vybraným strojům z nabídky. Počítače jsou označené červenou ikonkou dárku. Přejeme příjemný nákup.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.