Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Výhodná bazénová chemie od Marimex

Výhodná bazénová chemie od Marimex

12.9.2016 napsal(a) Honza H.

Možná Vám přijde, že už je příliš pozdě na článek o bazénech. Nicméně podle meteorologů nás čeká rekordně teplé září, kde ještě nějaké to zchlazení budeme potřebovat. Pokud už jste svůj bazén ale začali vypouštět, tak naše nabídky můžete využít na příští léto – nikdy nevadí být připraven dopředu.

Marimex.cz slevový kupón

Obchod Marimex.cz je největší český obchod s bazény. V nabídce toho má ale mnohem více. Na přibližující se zimu byste mohli uvítat například infrasauny a finské sauny. Není nic krásnějšího než vyskočit z rozpálené sauny do hromady čerstvého sněhu. To už ale předháníme. Nyní k zpátky k bazénům.

Marimex nabízí nadzemní bazény, které naleznete v nabídce s-shopu. Prohlédnout si je ale můžete také ve velkém showroomu v Praze. Marimex je exkluzivním distributorem bazénů Tampa, Florida, Florida Grey, Orlando, Tahiti a Dakota. Tyto nadzemní bazény jsou oblíbené díky své kvalitě a dostupnosti. Nejsou finančně ani prostorově náročné a nežádají si žádné zásadní terénní úpravy – bazén tak může mít na zahradě prakticky každý. V obchodě si jednoduše vyberete ten, který Vám bude vyhovovat svými rozměry, kvalitou i cenou.

Naší akční nabídku, kterou chceme v tomto magazínu prezentovat, ale využijí hlavně zákazníci, kteří už mají vlastní bazén – ať už nadzemní nebo zakopaný. Marimex právě nabízí slevu na veškerou bazénovou chemii v nabídce, pokud využijete našeho exkluzívního kupónu. Většina bazénové chemie, kterou u Marimexu nakoupíte je od firmy Aquamar. Ta přináší to nejlepší, co lze na trhu s bazénovou chemií nalézt. V nabídce tak naleznete mnoho přípravků od prvního ošetření čerstvé vody, přes její úpravu až po přípravu na zimu. Výhodou bazénové chemie Aquamar od Marimexu je, že se jedná o nejúčinnější bazénovou chemii, která má vyvážený poměr aktivních látek a chloru a je tak bezpečná a šetrná pro Váš bazén.

Marimex.cz slevový kupón

Jsou ovšem také okamžiky, kdy potřebujete použít chemii, ale nemůžete si dovolit použít chlor. Pro Vás je tu k dispozici bezchlorová chemie, která je šetrná ke kůži jedinců přecitlivělých na chlor a také je vhodná pro děti. Speciální chemie pak nakoupíte také pro vířivky. Populární je ovšem dnes také kyslíková chemie, která je vhodná zejména pro bazény bez filtrace. Tato chemie je bez zápachu a je také vhodná pro vířivky.

Ti z Vás, kteří to se zdravotně nezávadnou vodou v bazénu myslíte vážně, potřebujete také elektronický PH tester a tester na tvrdost vody. K dispozici jsou u Marimexu také plováky pro chemické tablety, pokud preferujete tuto formu ošetření vody.

Protože náš kupón je velmi výhodný, je pro Vás nejpraktičtější zakoupit výhodné sety bazénové chemie. Ty nabízejí všechny potřebné látky, abyste mohli o vodu ve Vašem bazénu pečovat celý rok.

A jaká je tedy vlastně ta sleva, ptáte se? Aktuální slevový kupón Merimex nabízí skvělou 20% slevu na bazénovou chemii Merimex. Že je to málo? Vyzkoušeli jsme použít slevový kupón na již zlevněné produkty a kupón stále funguje – můžete tak ušetřit mnohem více v závislosti na vybraném výrobku.

Pokud se rozhodnete přikoupit ještě něco více, Marimex aktuálně nabízí například 10% slevu na fitness vybavení s naším kupónem. Dopravu zdarma pak získáte, pokud na Merimexu nakoupíte nad 1 000 Kč. Zároveň také platí až 16% sleva na nadzemní bazény. Ty tak můžete nakoupit na příští sezónu. Pro další slevy u Marimexu si nezapomeňte prohlédnout nabídku našich slevových kupónů "zde".

Doufáme, že jsme Vás přesvědčili k výhodnému nákupu bazénové chemie od Marimex. Pokud se Vám tato sleva a akční nabídky líbí, zkuste se před každým Vaším nákupem na internetu podívat, zda nemáme slevový kupón právě pro Váš e-shopu nebo právě na zboží, které chcete nakoupit.

S přáním hezkého dne Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

CAPTCHA

Marimex.cz slevový kupón

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již více než 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze Libu...

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.