Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Výhodný nákup učebnic, slovníků i školních potřeb

Výhodný nákup učebnic, slovníků i školních potřeb

23.8.2019 napsal(a) Nikola B.

I když to připomínáme opravdu neradi, zmínit se musíme. Srpen je téměř u konce a přípravy na nový školní rok začínají. Pokud patříte k těm pečlivějším a máte už všechny sešity, učebnice a psací potřeby úhledně vyrovnané vedle školních přezůvek, tento článek pro vás nebude až tak zajímavý... i když, třeba přece jen v něm něco objevíte. Tentokrát jsme pozornost zaměřili na tři knihkupectví s právě probíhajícími akcemi pro školáky a studeny.

Obchod Martinus, s nabídkou 170 000 papírových knih, stovek audioknih, e-booků a dalšího zboží, vydalo newslettery s názvem "Připraveni na první zvonění?" V něm láká na slevu až 15% na učebnice, slovníky a školní pomůcky. V nabídce je 24 954 titulů od učebnic do první třídy až po knihy pro střední a vyšší odborné školy. Se slevou 15% například zakoupíme studijní slovník Oxford (výkladový slovník angličtiny s českým překladem). Sleva z 507 Kč na 431 Kč platí do 14. října 2019. Pokud raději e-knih, tak i na těch se ušetří. Protože právě oslavují 20 000 e-knih na webu, rozdávají dodatečnou 10% právě na ně. Akce platí jen do 25. srpna 2019. Sleva je již odpočítána z ceny e-knih.

Martinus.cz slevový kupón

Albatrosmedia, největší nakladatelský dům v České republice, zase rozeslalo newlettery "Škola opět volá!" V této akci seženeme učebnice, jazykové knížky, knížky o výchově a pedagogice a populárně-naučné knížky pro děti se slevou 20%. Tu mají například i řady učebnic v Kostce (Nová matematika v kostce pro SŠ, Nová literatura v kostce pro SŠ, Nová čítanka I. k Literatuře v kostce pro SŠ, Nový český jazyk v kostce pro SŠ, Chemie v kostce pro SŠ, Biologie v kostce pro SŠ, Dějepis I. v kostce pro SŠ, Zeměpis I. v kostce pro SŠ a další). Nabídka platí do 15. září. Pokud chcete mít nákup ještě levnější, proklikněte se k nám na Slevovykupon.net, kde je několik platných slevových kódů.

A ta největší nálože slev nakonec! V KnihyDobrovsky nám zlevnili o polovinu povinnou četbu k maturitě. Akce sice platí jen krátce, do 28. srpna, ale když si pospíšíme, dost ušetříme. V nabídce jsou stovky knih, e-knih i audioknih. O 100 Kč levnější je například na Romeo, Julie a tma od Jana Otčenáška, sleva 130 Kč na román Emily Brontëové Na Větrné hůrce nebo 200 Kč sleva na Malou Dorritku od Charlese Dickense.

Martinus.cz slevový kupón

Škola, učebnice, povinnosti,... sranda v nedohlednu. Tak možná vám zpříjemníme náladu nabídkou na předobjednávku nového knižního zpracování kultovního amerického seriálu z 90. let. Nevíte? Ale víte, i vy jste ho sledovali. V Martinus.cz a KnihyDobrovsky.cz si už teď můžeme předobjednat Přátele od Kelsey Millera! Náhled do historie a tradic party nerozlučných Přátel. Dílo zkoumá všechny aspekty seriálu od nejistých začátků až ke společenským podmínkám, které jejich úspěch jen zesílily. Martinus.cz knihu nabízí se slevou 15%, tedy za 297 Kč, Knihydobrovsky.cz se slevou 40 Kč, tedy 309 Kč.

Martinus.cz slevový kupón

Tak co, je to trochu veselejší? Slevovykupon.net vám přeje šťastný vstup do nového školního roku :)

Komentáře

Martinus.cz slevový kupón

Knihy a filmy v internetovom knihkupectví Martinus.cz. Více než 100 000 titulů, slevy 5-80%.

Martinus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.