Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyhrajte aktivní dovolenou v Attersee-Attergau s Hervis.cz

Vyhrajte aktivní dovolenou v Attersee-Attergau s Hervis.cz

15.7.2020 napsal(a) Honza H.

Hervis.cz si pro vás v období od 1. července do 31. července připravil soutěž, ve které můžete vyhrát aktivní pobyt pro dva v prázdninovém regionu Attersee-Attergau.

Tento pobyt je v soutěži hned 2x pro dvě osoby na 4 dny a 3 noci s polopenzí. Výhra obsahuje také vypůjčení kol zdarma. Bez nich by to totiž v tomto krásném regionu plném neuvěřitelných výhledů nebylo ono.

Hervis.cz slevový kupón

Zažijete dny odpočinku, na kterých opravdu záleží. Relaxace, uvolnění, volný čas. To všechno nabídne prázdninový region Attersee-Attergau. Toto místo má jednoduše včechno, co hosté potřebují aby prožili ty nejlepší dny ve svém roce. Výjimečná nabídka aktivit ve výjimečné atmosféře zajistí výjimečný prožitek.

Attersee-Attergau.cz zajistí dovolenou mnoha tváří. Tady ožijete ať jste mladí nebo máte více životních zkušeností, ať preferujete sport nebo kulturu. Ochutnáte regionální lahůdky - od všeho něco. Region nabízí také komplexní program, který vykouzlí úsměv na tváři každého návštěvníka. Voda tu představuje odpočinek, sílu a energii a krajina idylickou výzvu. Budete se tady cítit prostě skvěle. Více o regionu si můžete přečíst třeba zde.

Výhra vás zavede do hotelu Post u jezera Attersee. Hotel se nachází v jižní části tohoto jezera, přímo u vstupu do údolí Weissenbachtal. Toto komfortní hotelové středisko je obklopeno zelení parku pod horami Höllengebirge a má rolohu neuvěřitelných 70 000 m2. K hotelu patří také prostorná část pro koupání na břehu jezera se saunou a otevřeným barem. Hotel nabídne také velkou jídelnu, útulný salónek, hotelový bar, konferenční místnosti a příjemnou slunnou terasu před hotelem. Hosty tu rozmazluje bohatý snídaňový bufet s převážně regionálními produkty v komfortním snídaňovém prostoru. Hotelová restaurace nabídne místní speciality. Samozřejmostí jsou samozřejmě vynikající pokrmy z tamních ryb.

A teď co musíte pro vstup do soutěže udělat? Není toho mnoho. Stačí se podělit o svou e-mailovou adresu ve formuláři soutěže na Hervis.cz. Tuto adresu Hervis použije při případném kontaktování výherce. Dále vyplníte své jméno a příjmení, PSČ a telefonní číslo.

V kontaktním formuláři naleznete také soutěžní otázku, kterou budete muset odpovědět. Protože v regionu Attersee-Attergau jsou vyjížďky na kolech hlavní atrakcí, souvisí otázka s bicykly. Od které značky si můžete na Hervis.cz pořídit nosiče kol na auto? Odpověď samozřejmě najdete na Hervis.cz v sekci cyklopříslušenství. Pak už jenom odsouhlasíte herní pravidla a odešlete formulář. Pokud jste odpověděli správně a budete mít velkou kliku, bude vás tato skvělá dovolená čekat možná už tento rok.

Přejeme vám hodně štěstí v soutěži a také příjemné nákupy se slevou na Hervis.cz a slevovými kupóny z našeho slevového portálu Slevovykupon.net. (Kupóny na Hervis.cz jsou velmi časté, takže bez nich rozhodně nenakupujte).

Komentáře

Hervis.cz slevový kupón

V Hervisu naleznete velký výběr sportovního zboží z oblastí: Skialpin, Snowboard, Ski, Cyklo, Outdoor, Fotbal, Tanis, Móda a Fitness, stejně tak jako sportovní oblečení, obuv a vybavení na sport.

Hervis.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.