Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyhrajte atraktivní pobyt s Hervisem

Vyhrajte atraktivní pobyt s Hervisem

17.6.2021 napsal(a) Honza H.

Hervis.cz vám nabízí soutěž pro dva v prázdninovém regionu Attersee-Attergau. Stačí se zaregistrovat do formuláře na konci webu. Výhrou je 2x pobyt pro 2 osoby na 4 dny a tři noci s polopenzí v Rakousku. Soutěž probíhá už od 12. května, ovšem vy máte několik posledních dní do 22. 6. na registraci. Pro vstup do sotuěže stačí vyplnit registrační formulář a odpovědět na otázku, na níž najdete odpověď pod přiloženým odkazem.REGION ATTERSEE-ATTERGAU

Oblasti Attersee-Attergau je pohodlně dostupná po dálnici A1 a nachází se mezi Lincem a Salcburkem, přibližně 140 km od hranic s Rakouskem. Například z Prahy se sem dostanete již za 3,5 hodiny cesty. Průzračná voda jezera Attersee je jako stvořená pro potápění, koupání a vodní radovánky na četných travnatých veřejných plážích se skluzavkami. Jako největší rakouské jezero nabízí Attersee i dostatek prostoru pro sportovní jachting.


Krajina je rámována nádhernou svěží přírodní scenérií zvlněných kopců s impozantními skalními stěnami pohoří Höllengebirge. Příroda si vás získá měnící se hrou barev v každém ročním období. Půvab zdejšího okolí okouzlil i řadu známých umělců včetně skladatele Gustava Mahlera nebo malíře Gustava Klimta, kteří patřili mezi pravidelné hosty.Pokud vyhrajte, budete ubytování v hotelu Bramosen am Attersee. Tento hotel vám nabídne výhled na to nejkrásnější z Hor a jezer. Bramosen se nachází ve Weyreggu mezi pohořím a jezerem Attersee. Nádherný výhled na jezero vás bude lákat k odpočinku a pozorování tamní krásy hor a jezera. Bez ohledu na to, zda budete oblast prozkoumávat na kole nebo pěšky, hotelový manažer vám bude vždy k dispozici, aby poskytnul zajímavé tipy na cesty. Díky nedalekému vlastnímu plaveckému areálu je Bramosen také ideálním místem pro milovníky vodních sportů.

Komentáře

CAPTCHA

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.