Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyhrajte bazén Florida od Marimexu

Vyhrajte bazén Florida od Marimexu

29.7.2020 napsal(a) Honza H.

Znáte hru Bubble Shooter? Je možná stejně populární jako Tetris. A přesto jiná. Marimex.cz s vámi chce oslavit 20 leté výročí této hry. Vraťte se s Marimexem na začátek tisíciletí a zahrajte si dnes už legendární hru Bubble Shooter.

Marimex.cz slevový kupón

Jak na to? Stačí umisťovat bubliny zespodu herního pole k bublinám nahoře. Jakmile se bubliny spojí se stejným obsahem, zmizí. Cílem je co nejdříve odstranit všechny bubliny z hracího pole.

Zapojit se můžete tak, že na marimex.cz spustíte Bubble Shooter - odkaz najdete na titulní straně. Musíte hru úspěšně dohrát. Snímek obrazovky s počtem bodů a unikátním kódem hráče vložíte do komentáře facebookového soutěžního postu ZDE. V tu chvíli jste zapsáni do hry o bazén značky Marimex! Vítěz bude vyhlášen po skončení soutěže na facebookové stránce společnosti Marimex CZ.

Termín trvání soutěže je od 17. července do 30. července 2020.

Hlavní výhrou je bazén Florida 3,05 x 0,91 m

Popis produktuBazén Florida se řadí mezi velmi oblíbené nadzemní bazény v České republice. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Florida je výhodná cena, snadná údržba. stabilita konstrukce, široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, sestavit podpěrnou konstrukci, na kterou se navlékne bazénová folie. Od vybalení bazénu můžete do 30 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou.

Komentáře

CAPTCHA

Marimex.cz slevový kupón

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již více než 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze Libu...

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.