Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vyhrajte kytaru Fender od Muziker.cz

Vyhrajte kytaru Fender od Muziker.cz

11.2.2021 napsal(a) Honza H.

Fender je legendární značka kytar ze Spojených států amerických. Firmu založil američan Leo Fender a dodnes je známá hlavně svými elektrickými kytarami. Vyrábí ale také basové kytary, kytarová komba a další kytarové příslušenství. Produkty Fender jsou vyráběny ručně. Díky tomu mají skvělou kvalitu, ale také vyšší cenu. Proto je super, pokud je tu příležitost takovou kytaru vyhrát na Muziker.cz.

Muziker.cz slevový kupón

Nádhernou elektrickou kytaru Fender Duho-Sonic v barvě "ice blue metallic" můžete vyhrát během února. Je to vylepšená verze modelu, který vznikl v roce 1956 a jeho cena na Muziker.cz je katuálně 15 590 Kč. Pokud vyhrajete, je vaše bez dalších závazků. Zapojení do soutěže je velmi snadné. Stačí provést jakýkoliv nákup na Muziker.cz během doby trvání akce od 4. 2. 2021 do 28. 2. 2021 a uvést slevový kupón, který naleznete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net. Pak už jen stačí sledovat Facebook, kde bude vítěz soutěže vyhlášen 5. března 2021

Vložením unikátního kódu a odesláním objednávky budete zapojen/a do soutěže. Za tímto účelem, pokud se svobodně rozhodnete do soutěže zapojit, provozovatel – MUZIKER, a.s., se sídlem Drieňová 1/H, 821 01 Bratislava, IČO: 35840773 (dále také jen "provozovatel") bude zpracovávat číslo vaší objednávky a vaše kontaktní údaje v rozsahu e-mail a telefonní číslo ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracovávání osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se zrušuje směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně údajů). Vaše osobní údaje bude provozovatel zpracovávat za účelem zaevidování vaší účasti v soutěži, vyhodnocení samotné soutěže a vašeho kontaktování za účelem předání věcné ceny. Jako dotčená osoba máte právo kdykoliv namítat proti takovému zpracování. Všechny informace související s ochranou osobních údajů, včetně vašich práv jako dotčených osob, jsou zpřístupněny na našem webovém sídle v sekci "Ochrana osobních údajů".

Komentáře

CAPTCHA

Muziker.cz slevový kupón

Na Muziker.cz naleznete kytary, klávesy, piana, bicí, ozvučení, dechové a jiné hudební nástroje značek Gibson, Epiphone, Fender, Ibanez, LAG, Yamaha, Sonor, Pearl, Basix, Takamine, Valencia, Orange a Marshall.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.