Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vykoledujte si slevu na Mall.cz

Vykoledujte si slevu na Mall.cz

29.3.2017 napsal(a) Honza H.

Mall.cz si pro Vás už pomalu ale jistě chystá velikonoční nadílku. Samozřejmě tu určitě nakoupíte spoustu velikonočních dekorací a náčiní pro výrobu velikonočních pochoutek jako je beránek, nádivka nebo mazanec. To ale není přesně to, co má Mall.cz na mysli. Popadněte pomlázku a pojďte si na Mall.cz vykoledovat ty nejlepší ceny.

Mall.cz slevový kupón

Pod Vajíčky v téhle akci se pro Vás skrývají skvělé slevy, které budou dostupné po celou velikonoční sezónu. Nejsou ale dostupné neustále.

V první várce vajíček, kterou máte možnost si vykoledovat, můžete získat zboží pro právě vylíhlé (tedy miminka), zboží pro děti, velké spotřebiče, sportovní potřeby, hit ech potřeby, zvířecí hračky a potřeby a něco také pro kutily.

Mall.cz slevový kupón

Pojďme se tedy podívat například na první vajíčko, které nabízí zboží pro právě vylíhnutá miminka. Přiznáme se, že úplně nechápeme, proč zde Mall.cz nabízí také nezlevněné zboží, ale kategorie obsahuje některé výrazně zlevněné produkty – například startovní jídelní sadu Fisher price se slevou 44 % a dále třeba TOPCOM Baby Blend & Cook mixér pro dětské jídlo opět se slevou 44 %.

Pokud nahlédneme do vajíčka High-Tech objevíme se v sekci s elektronikou. Slevy tady jsou pravda trochu skromnější, ale přece jen tu nějaké nalezneme. Zajímavá může být třeba Xiaomi Power Banka se slevou 24 % nebo pračka Candy A+++ se slevou 40 %.

Mall.cz slevový kupón

Další vlna vajíček nás čeká už 5. 4. a o jejich obsahu můžeme zatím spekulovat. Je tu pro nás přichystáno vajíčko erotické, vajíčko líné, vajíčko uklízecí, vajíčko zdravé, vajíčko gurmánské, vajíčko umělecké a vajíčko hravé.

To ale není všechno, protože tu máme ještě další vajíčka, které stojí za zmínku a která k nám přijdou až 12. 4. To je vajíčko zelené, vajíčko zahradnické, vajíčko vypečené, vajíčko módní, vajíčko cestovatelské a vajíčko plážové.

Na konci článku nás pak ještě čeká jedno stříbrné tajemné vajíčko. Že by nějaké extrémní slevy? Možná budou rozdávat věci zdarma - kdo ví.

Mall.cz slevový kupón

Nachystejte si košíky na koledu, protože tahle nabídka může být ještě zajímavá. (Obzvláště, pokud jste zpozorněli při zmínce erotického vajíčka).

Než se vrhnete do nákupu zboží z velikonočních vajíček, nezapomeňte se také podívat na nabídku našich slevových kupónů - jsou obvykle platné pro Mall.cz i na zlevněné zboží.

Hezký zbytek dne a plnou peněženku Vám přeje Váš SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.