Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Výlet do Letních Akcí a Slev na Knihydobrovsky.cz

Výlet do Letních Akcí a Slev na Knihydobrovsky.cz

1.8.2023 napsal(a) Honza H.

Výlet do Letních Akcí a Slev na Knihydobrovsky.cz - Nekonečné Léto Plné Čtivosti

Letní dobrodružství čtenářů je na spadnutí, protože na Knihydobrovsky.cz právě rozjel vlnu neuvěřitelných letních akcí a slev! Není třeba hledat poklady pod deštníkem, protože Knihy Dobrovský přinášejí poklady přímo na vaši obrazovku. Na e-shopu i v prodejnách vás čekají úžasné nabídky a slevy na knihy a společenské hry, které jen tak neodoláte.

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

1. Akce "Na Velikosti Záleží!" - 27. července až 3. srpna 2023

Začněme úžasnou akcí "Na Velikosti Záleží!" V knihkupectvích Knihy Dobrovský milují VELKÉ čtenáře s DLOUHÝM seznamem knižních přání a rozhodli se je odměnit. Až do 3. srpna 2023 si můžete vychutnat slevu až 30 % na knihy a společenské hry. Ale co se měří? KOMÍNKY KNIH A SPOLEČENSKÉ HRY jsou tím pravým měřítkem. Čím VYŠŠÍ komínek, tím VĚTŠÍ sleva - až 30 %! Jaké jsou míry:

25 cm a více = 30 % sleva
nad 15 cm = 20 % sleva
nad 5 cm = 10 % sleva

Pravítko vám ukáže, kolik procent vám bude odečteno z ceny nákupu. Akce platí ve všech prodejnách Knihy Dobrovský, ale nevztahuje se na e-shopové objednávky, učebnice a již zlevněné zboží. A slevy nelze kombinovat. Takže hurá do prodejen a nechte se odměnit za vaši knižní vášeň!

2. Akce "Za léto čtivější!" - 31. července až 6. srpna 2023

Pro ty, kteří si rádi nosí knihy na svých elektronických zařízeních, máme skvělou zprávu! Od 31. července do 6. srpna 2023 dostanete šanci zdarma stáhnout 6 úžasných e-knih, které vás pobaví, dojímou nebo zaujmou. Stačí se přihlásit do našeho e-shopu a užít si letní čtenářské radovánky!

3. Dárek k nákupu nad 999 Kč - Platnost do 9. srpna 2023

Zákazníci, kteří si chtějí udělat nákup nad 999 Kč na e-shopu Knihy Dobrovský, budou odměněni. Kromě radosti z nového čtení, deskové hry nebo jiné zábavy v minimální hodnotě 999 Kč získají ještě jednu zajímavou knihu jako DÁREK. Tentokrát je to Gumpův filmový příběh, který vás vtáhne do světa filmových perliček.

4. Akce "Letní Čtivé Čtení s Humorem - 1+1 ZDARMA" - 31. července až 16. srpna 2023

Kdo říká, že letní dny musí být vážné a smutné? Na e-shopu Knihy Dobrovský se těší na své nové majitele knihy plné humoru a veselých momentů. A co je lepší než jedna taková kniha? Dvě! A to ještě ZDARMA! V akci "1+1 ZDARMA" si můžete vybrat libovolnou kombinaci dvou knih z nabídky a levnější z nich bude vaše darem.

5. Pro Nejmenší Čtenáře - 2+1 ZDARMA" - 31. července až 16. srpna 2023

Děti milují pohádky a dobrodružství v knižní podobě. A tak pro nejmenší čtenáře připravili skvělou akci "2+1 ZDARMA". Jak to funguje? Na e-shopu vyberte libovolnou kombinaci tří dětských knížek z nabídky, a ta nejlevnější bude vaše darem!

6. Nový Dárek pro Členy Klubu - 50 % Sleva na Dvě Knihy

Pro členy Klubu Knihy Dobrovský je toto léto opravdu sladké. Každý měsíc si mohou vybrat ZDARMA e-knihu a navíc získat 50 % slevu na dvě libovolné knížky z produkce nakladatelství. Stačí v měsíci předchozím provést alespoň jeden nákup online nebo v prodejnách a výhody jsou na světě. Členství v Klubu Knihy Dobrovský je plné výhod a bez povinností!

7. Vaše Letní Výbava - Knihy i Hry s Velkou Slevou - 1. června až 31. srpna 2023

Pro ty, kteří chtějí vybavit svou knihovnu i společenskými hrami za skvělé ceny, je tu akce "Vaše Letní Výbava". Na e-shopu můžete vybírat z vybraných titulů i společenských her za desítky až stovky korun levněji. Akce platí pouze online do 31. srpna nebo do vyprodání zásob.

8. Léto s Legendárními Brožkami od Hostu - Od 199 Kč - 1. července až 31. srpna 2023

Host, nakladatelství legendárních brožek, vás zve na skvělé léto plné dobrodružství. Na e-shopu i v prodejnách Knihy Dobrovský můžete vybírat z 100 knih s měkkými vazbami od 199 Kč. Ideální volba pro cestování a letní radovánky!

9. Hurá do Školy - ISIC/ALIVE Sleva na Vše 15 % - 1. srpna až 31. srpna 2023

Pro studenty a školáky je léto ještě zajímavější! Od 1. srpna do 31. srpna 2023 můžete v prodejnách Knihy Dobrovský využít 15 % slevu na všechny nákupy, pokud předložíte svůj ISIC/ALIVE průkaz. Takže hurá do školy s novým čtením, učebnicemi a dalšími potřebami za skvělé ceny!

Nečekejte a vyrazte do světa letních akcí a slev na Knihydobrovsky.cz. Vaše léto bude plné radosti, dobrodružství a nekonečné čtivosti!

Komentáře

CAPTCHA

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

Knihkupectví Knihy Dobrovský s prodejnami po celé ČR.

Knihydobrovsky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.