Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Vynesení i svoz

Vynesení i svoz

2Jakost.cz možná prodává zboží s poškozeným obalem nebo kosmetickými vadami. Jinak se k tomuto obchodu ale můžete chovat jako k jakémukoliv jinému obchodu s elektrem. Na veškeré zboží dostáváte plnou 2 a více letou záruku, kterou můžete uplatňovat u obchodníka i u výrobce.

Stejně tak pro Vás zajišťuje 2jakost.cz také třeba vynesení spotřebičů s asistencí zákazníka. Pokud jste tedy na stěhování produktu sami a jedná se o těžkou věc jako je pračka nebo lednička, určitě se Vám bude hodit doručení spotřebiče až ke dveřím Vašeho bytu. Standardní cena za tuto službu je 299 Kč.

Využít můžete také služby svozu starého spotřebiče. Starý spotřebič bude svezen přepravní společností a ekologicky sešrotován. Služba obsahuje odnesení starého spotřebiče, který byl připraven k odvozu, odvoz a ekologickou likvidaci. Tato služba je pro Vás zcela zdarma při nákupu ekvivalentního spotřebiče. Je třeba vyplnit formulář ke svozu.


2jakost.cz

2jakost.cz slevový kupón

2. JAKOST - se slevou až na kost! - nové nepoužité elektro spotřebiče s poškozeným obalem, kosmetickou vadou nebo rozbalené s plnou zárukou a slevou až 70%. Pračky, sušičky, chladničky, trouby, sporáky, bojlery, osoušeče, přímotopy, varné desky, odsavače par a další spotřebiče nejen do vaší domácnosti...

2jakost.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.