Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Výpomoc pro peněženky maminek

Výpomoc pro peněženky maminek

7.4.2017 napsal(a) Honza H.

Maminky a tatínkové radujte se, čekají Vás slevové kupóny pro vybavení pro Vaše nejmenší. Že už všechno máte? Neděláme si iluze, že byste za týden nepotřebovali nové zásoby. S dětmi se to má tak, že nikdy nemáte úplně všechno, co potřebujete – NIKDY. Připravte si tedy seznam a přijďte nakoupit do MamiTati.cz.

Mamitati.cz slevový kupón

Než Vám odhalíme slevové kódy v našem magazínu, tak Vás nejdříve zkusíme nalákat také ně některé slevové akce obchodu.

Na MamiTati.cz je každou chvílí k dispozici 45 000 ks zboží, které je připraveno odcestovat k Vám a pomoci Vám s péčí o miminko. Aktuálně se ale můžete těšit na výprodej sortimentu značky Nicol. Sortiment oblečení této značky je zlevněný o 30 % a to až do vyprodání zásob.

Mamitati.cz slevový kupón

Podobně je na tom také zboží značky Mammati – tedy opět kojenecké oblečení zlevněné až o 40 %.

Do 9. dubna navíc platí ještě slevy na Černý pátek. MamiTati.cz Vám slibuje, že ceny nejsou uměle navýšeny, aby slevy vypadali epičtěji. Čím více na černý pátek nakoupíte, tím větší slevu dostanete. Tahle akce platí na veškeré zboží, a to i na zboží ve slevě.

Kupóny, které platí pro tento Černý pátek, jsou odstupňovány podle výše nákupu. A jsou proto vhodné pro nákup různě drahého zboží.

Slevový kupón na 20 % při nákupu nad 3 000 korun využijete nejlépe na drahé věci, jako jsou třeba kočárky. V našem testu jsme za kočárek běžně prodávaný za 11 639 zaplatili pouhých 9 311 Kč.

Mamitati.cz slevový kupón

Slevový kupón na 15 % při nákupu nad 2 000 korun se bude zase hodit pro objednávky jednodušších věcí – jako je třeba dětská postýlka RADEK. Ta běžně stojí 2 853 Kč. Vy jí ale můžete získat za luxusních 2 425 Kč.

Mamitati.cz slevový kupón

Slevový kupón na 10 % při nákupu nad 1 000 korun opět snižuje laťku pro nákup. Nejlépe jej tedy využijete například pro nákup autosedačky pro ty nejmenší od 0 – 13 kg hmotnosti. Taková autosedačka stojí 1 769 Kč. S kupónem Vás vyjde pouze na 1 592 Kč.

Mamitati.cz slevový kupón

Poslední slevový kupón z nabídky nabízí 5 % slevu zcela bez omezení. Ten se Vám bude hodit na nákup něčeho, co kupujete pravidelně nebo na drobnosti, které musíte doplnit do své výbavičky – tedy třeba lahve, pleny, odsávačky podobné zboží.

Jak vidíte, ušetřit se na MamiTati.cz opravdu dá – neváhejte proto a nakupte tam do 9. dubna – protože potom, už budete mít s těmito kupóny smůlu a budete muset čekat na nějaké další.

Hezký zbytek dne Vám přeje Váš SlevovyKupon.net.

KomentářeMamitati.cz slevový kupón

Internetový obchod se specializuje především na ložní sety do postýlek, které najdete v nabídce v široké škále dezénu (vzorů).

Mamitati.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.